Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet-e, mertek -e hanyatt...

Lehet-e, mertek -e hanyatt feküdni 26 hetesen? A hanyatt fekvés valóban nem jó a méhlepény vérellátásának?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia:)

20 hetes "korom" óta nem fekszem háton.

Egyrészt nem volt jó mert nyomott a baba,másrészt élettanilag sem ajánlatos,pont az esetlegesen elnyomott erek,szervek miatt.

Orvosok sem ajánlják.

Minden jót!

2011. jan. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22hetses vagyok, igaz hármasikrekkel, de énmár megfulladnék hanyatt fekve. ha bírod nyugodtan, de sztem a pocak miatt kényelmesebb oldalt
2011. jan. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én a terhességem vége felé is feküdtem hanyatt. Amíg ment a film, addig egy laposabb párnával felstócoltam a fejem.

Nem nyomott semmit, nem lett bajunk, nem szédültem.

2011. jan. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is huszonegynéhány hetes korom óta oldalamon feküdtem,mert azt mondták,hogy a háton fekvés nem egészséges,de aztán az orvosomnak megemlítettem és azt mondta,hülyeség,ha nem vagyok tőle rosszul, nem kellemetlen,akkor nyugodtan fekhetek a hátamon. Mondjuk én sokszor az oldalamon fekve éreztem kicsit rosszul magam,háton fekvéssel nem volt bajom.
2011. jan. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Amíg tudsz nyugodtan feküdj hason.

Később úgyis mindenhogyan rossz lesz:-))

2011. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én sem feküdtem háton ennyi hetesen, bár még tudtam volna, de én is olvastam róla, hogy nem ajánlott és nem esett nehezemre. Később pedig már nem is tudtam volna, már az ultrahangot is alig bírtam ki, főleg a 4D-t, szédültem, fájt a hasam, stb. Biztos, nem hülyeségből és nem hülyék találták ki, hogy oldalt érdemes feküdni, főleg a bal oldalon.
2011. jan. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
en 25 hetes vagyok.énfekszem.,alszom háton semmi gondom vele.ha rossz a babádnak akkor ugyis érezni fogod
2011. jan. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38. hétben vagyok, de még mindig fekszem háton. Miért is ne? Ha nekem vagy a babának nem jó, úgyis érzem.
2011. jan. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha romlik a magzati vérkeringés, azt nem biztos, hogy érezni fogod.
2011. jan. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Snapette ***** válasza:
28 hetes vagyok, és háton alszom, mert úgy esik a legjobban. Kérdeztem a dokitól, hogy valóban rosszat tesz-e, és azt mondta, hogy érzem, ha nem jó, és akkor nem fekszem majd úgy. Ha nem fáj vagy zsibbad vagy nyom semmi, és nem szédülök, akkor minden okés.
2011. jan. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!