Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor kiderült, hogy terhes...

Amikor kiderült, hogy terhes vagyok volt UH, csak a petezsák látszott. Utána a 12 hetes Uh-n megfelelő méretű petezsák volt, de nem volt benne embrió. Hová lett a babám?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mi van? Ha felszívódott akkor mikor? És miért nőtt egészen 12 hétig a petezsák? Volt egyáltalán benne baba szerintetek?
2008. jan. 26. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Nem értem,hogy ezeket a kérdéseket miért nem tetted fel az orvosodnak???????????? Hiszen Ő látta a monitort, ezekre a kérdésekre csak Ő tud normális választ adni. Ne haragudj,de hihetetlen számomra,hogy úgy ki tudtál jönni a vizsgálóból,hogy nem kérdeztél semmit! Le vagyok döbbenve,hogy ilyen van. Én biztos nem tudtam volna ezzel a tudattal hazamenni.
2008. jan. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem volt benne élet,vagy megindult a szive,de megállt,vagyis meghalt,és nem ürült ki a méhedből.Bár ha nem növekedett akkor inkább az előző a valószínű,hogy életképtelen volt az embrió.Fel a fejjel,a következő alaklomkor biztos sikerül!
2008. jan. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Létezik olyan,hogy csirátlan pete. Ez egy olyan petezsák amely nem tartalmaz embriót. Az esetek felében kromoszóma-rendellenesség az oka, de kialakulhat cukorbetegség, valamint pajzsmirigy és a mellékvese hormonális működésének rendellenssége esetén is. Én csak azt nem értem, hogy ha az első UH-n csak a petezsák látszott a dokid miért nem rendelt vissza két hét múlva.
2008. jan. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kérdeztem a dokit, annyit mondott, hogy elő fordul, igazából nagyon sok mulasztás volt az a 12 hét alatt. :( Az utolsó válaszadótól kérdezem, hogy ha valaki cukorbeteg, többször is előfordulhat ez az eset? Fontos ugyanis nekem 17 éve van gyerekkori cukorbetegségem. Bár nagyon stabil, és jó, de mégis? Megtörténhet mégegyszer? Most 6 hetes vagyok. Köszi a válaszokat.
2008. jan. 26. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem volt benne bab, vagy nem látta a dokid egyszer sem? Nekem is ugyanez volt az elsővel. Felszívódott és kész a dokik sokszor semmit sem mondanak maguktól, ha meg mondanak akkor is igencsak diplomatikusak és megragozzák a semmit.

Ne aggódj, ez a legfontosabb, bár én is aggódtam.. mert attól tartottam, mi van ha újra megtörténik... ha újra megtörténik akkor valószínűleg az is beteg lett volna.. de azért nem gondolnám. annyira nem gyakori, no meg ilyenkor a doki igencsak elővigyázatos és százszor jobban odafigyel rád. Legalábbis az én esetemben, pedig egy fillért sem adtam neki. Mindig elsőnek hív be és nagyon rendes.

Bár most is vérezgettem többször is de kaptam gyógyszert... és most minden rendben a 11-12 hét óta. Tudod addig rizikós, de azért a 14. triplán legyél óvatos mint más!!!

Én most járok a 20. hétben :) Szorítok neked!

2008. jan. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!