Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párotok most egy hirtelen...

A párotok most egy hirtelen kérdésre meg tudná mondani, hogy hanyadik terhességi hétben jártok?

Figyelt kérdés
Mennyire követik az "eseményeket"?
2011. jan. 24. 20:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Igen, abszolút. Néha hallom, amikor telefonon beszél valakivel... és meséli, hogy ekkor meg ekkor voltam dokinál, és majd legközelebb akkor megyek.... Max. annyit téved, hogy pl. még azt mondja a 8. hétben vagyok, de már 1-2 napja a 9.-ben. Tehát kb. 2-3 nap tévedéssel napra pontosan tudja.

De ha a te párod nem tudja ennyire, ez nem jelent semmi rosszat, nem minden férfi egyforma.

2011. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Persze, nincs ezzel semmi gond.

Végülis onnan fogja megtudni, hogy mikor van itt az ideje, ha szólok... :-(

Pedig pont tegnap beszéltünk erről, hogy hol tartok, ma pedig a rokonoknak telefonon majdnem 3 héttel kevesebbet mondott. Na mindegy.

2011. jan. 24. 20:40
 3/21 anonim ***** válasza:
Mi a harmadikat próbáljuk összehozni, de tudja napra hányadik ciklusnapon vagyok, peteérés után az hányadik DPO és mikor kell tesztelnem. Amikor terhes voltam akkor is napra tudta mikor milyen vizsgálat van, hányadik hét, milyen méretek. Érdekelte, érdekli így tudja.
2011. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ez csupán azért érdekes, mert már a végén járunk...
2011. jan. 24. 20:40
 5/21 anonim ***** válasza:

Nem! De még a védőnőm se tudja. Más van az általa beírtban és az orvos által írtban. Akkor szegényem honnan tudná?

De ez nem jelent rosszat!

2011. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Igen, mindig tudta, mindkét terhességemnél.
2011. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
nem...az idő olyan gyorsan repül...néha én is utána számolok :) pedig nagyon szeretjük de az időérzékünk rémes!! második baba amúgy de ez nem sokat változtat ezen!! hidd el nem azért nem tudja mert nem érdekli!!! én a reggelimre sem mindíg emlékszem :))
2011. jan. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
nem, sosem tudta:) csak azt tartotta számon, hogy mikor szülök:)
2011. jan. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A férjemet most megkérdeztem, és jól tippelt!
2011. jan. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Kb tudja, de nem is várnám el, hogy pontosan tudja.
2011. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!