Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 20 perces fájások mennyi...

A 20 perces fájások mennyi ideig tartanak, mikor csökken le az idő? Este hat óta figyelem,20-25 percenként jön egy fájdalomhullám.

Figyelt kérdés
Hány órán át lehetnek 20 perces fájások? Vagy ez még nem az igazi?
2011. jan. 25. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak 1 órán keresztül tartott,vagyis összesen 3 db 20 perces fájásom volt.Aztán kb. 3 órán keresztül voltak 10 percesek,aztán 5, majd 3 percesek,és aztán már állandóan fájt :-)!Az első fájástól számított 9 és negyed órán belül láthattam meg a lányom.
2011. jan. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi 15 percesekkel indultunk a kórházba, ez talán 2-3 órán keresztül volt így (mivel faros volt, azt tanácsolta a szülésznő menjünk), aztán mire odaértünk, szépen el is múltak. Másnap reggel viszont újra kezdte és de. megvolt a baba, igaz a 2. Azt írja a nagykönyv, ha egy kellemes fürdő és pihenés elmulasztja, még nem az igazi. A harmadikkal sem volt semmi előzmény, még a ctg sem mutatta, csak utána a doki mikor megvizsgált mondta, hogy volt egy fájás, sétálgassak és egy óra múlva újra megnéz. Én kb. 3/4 óra múlva kezdtem bármit is érezni, és azok már 5 percesek voltak, kb. 4 órán keresztül (meg kellett várni apát és a szülésznőt). Remélem, neked nem múlik el és gyorsan itt lesz a kicsi ember! Könnyű szülést!
2011. jan. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ez nagyon változó.nekem 2.5 órát voltak 25 perces fájásaim,aztán hirtelen 8 percesek lettek.azok is kb 2-2.5 órát voltak és hirtelen 2 percesek lettek.

könnyű és gyors szülést kívánok.

2011. jan. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, de azt hiszem, vaklárma volt. Volt egy fél órás kb 6-7 perces periódus, aztán egy órája semmi. Még egy kósza görcs sem. Pedig a meleg víz sem mulasztotta el, amíg voltak. Nem értem. :)
2011. jan. 25. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!