Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés után érdemes cickafark...

Vetélés után érdemes cickafark teát inni, hogy minnél előbb helyreálljon a ciklus?

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem igen érdemes. Ez mondjuk saját tapsztalat. Én a műtét után elkezdtem inni és az első mensiig (30 nap) csak azt ittam,köv.ciklusban már fele cickafark fele palástfű. Még egy mensim jött meg most pedig 10 hetes babás vagyok. Nekem nagyon regenerálták a szervezetem a teák ebben biztos vagyok. Ártani nem ártasz vele az tuti.
2009. febr. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. A mütét most volt hétfőn, és még teljesen el vagyok keseredve. Remélem nekem is segít a tea. Mennyit kell inni belőle naponta?
2009. febr. 6. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!