Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak! Ti a terhesseg...

Kismamak! Ti a terhesseg alatt borotvaljatok magatokat alul vagy nem foglalkoztok most vele?

Figyelt kérdés

Probalkoztam ma a borotvalassal,de a hasamtol nem ferek hozza rendesen,nem latom :)

Viszont cikinek erzem ugy hagyni,mert nekem mindig teljesen szortelen volt. kivancsi vagyok ti hogy vagytok ezzel?


2011. jan. 30. 00:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pedig semmi ciki nincs benne. Az tökéletesen elég, ha rövid (és nem csupasz). Szülésnél úgyis leborotválják nagyjából kopaszra.
2011. jan. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amikor mar nem fertem hozza, megkertem a ferjemet, hogy csinalja meg:)
2011. jan. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a szülés napján is magamnak borotváltam, de lehet, hogy nekem nem volt nagy pocim. (bár én óriásinak éreztem) Nekem csak így volt jó érzés, mert mindig borotváltam, így érzem jól magam.
2011. jan. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia! Vizsgálatok előtt én is le szoktam borotválni, szintén mivel cikinek érzem. Emlékezetből ill. tapogatással csinálom majd megnézem tükörben, sajnos így 5x annyi ideig tart, de valahogy neke

így jó és kész. 36+4 heteske

2011. jan. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tükörből, hibátlanul. Kicsit több idő, de ha belejössz sima ügy. :)
2011. jan. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is tükörből csinálom. Igaz, néha marad itt-ott pár kósza szál, amit valahogy sehogy sem sikerül megtalálni, de azért elég alapos munkát tudok így is végezni. Szerencsém van mondjuk annyiból, hogy nincs túl nagy pocim. Átlagosan 2-3 naponta szoktam borotválni. Kivéve, ha mondjuk tudom, hogy dokihoz csak 4 nap múlva megyek, akkor inkább kivárom, mert kicsit érzékenyebb ott most a bőröm.

37 hetes kismama

2011. jan. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat,a tukros otlet tetszik :)
2011. jan. 30. 11:20
 8/12 anonim ***** válasza:

amikor már nagy volt a pocak és féltemhogy a tükrös módszerrel egvágom magamat, vettem egy trimmelős Braunk borotvát. nagyon bejött, olyan 9000Ft volt tavaly májusban. Silk&Soft a tipusa. én modnjuk sosem vágtam csupaszra mert iszonyat kipattogzom.


6 hónapos lányka mamája

2011. jan. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 38 hetes vagyok és szintén tükörböl csinálom :) Ha menni fogok szülni is tuti hogy én fogom itthon előtte leborotválni akkor is mert azt mondták a kórházakban olyan pocsék minőségű borotva van hogy inkább szab és vág mint borotvál...
2011. jan. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én sem látom a hasamtól, csak érzésből csinálom, néha picit megvágom magam, de ez még mindig jobb, mint ha más borotválni, azt pl elképzelhetetlennek tartom, hogy a kórházban a szülésznő borotváljon meg!
2011. jan. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!