Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhes vagyok es...

Mano0728 kérdése:

20 hetes terhes vagyok es nemreg kezdtem el erzni egy erosebb, ritmusosabb erzet a pocimba ami erosebb a buborekoknal. Olyan mintha egy leggomb pukkanna ki a pociba es egymas utan ismetlodik. Ez mi lehet? Csuklas talan? Azt meg nem tul korai ereznem?

Figyelt kérdés
eros,de nem faj inkabb furcs,mintha kluttyogna :)es nem pici buborek hanem inkabb egy nagyobb valami.neha olyan mintha luktetne :)
2011. febr. 2. 01:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Húúú, nagyon érzékletesen le tudtad írni!

Nekem a baba csuklása olyan volt, mint a lüktetés: ritmusos, szabályos időközönkénti moccanat. Én nem éreztem buborékolásnak. A buborékok olyanok voltak, mintha akkor forgolódott volna a pici...

2011. febr. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem csuklik a drága odabent!Nem korai, én is éreztem sokszor ennyi idősen.Volt, hogy semmi mást, csak a csuklást éreztem, de tudtam, hogy akkor minden rendben vele!
2011. febr. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom szepen.eleg nehez volt megfogalmazni mert furcsa erzes,de vicces :)naplot irok a picirol es szeretnem ha mindenrol tudnam h.mikor volt h.kesobb is emlekezzek ra.
2011. febr. 2. 10:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez nálam is. Nagyon koncentrálnom kell, hogy kiszűrjem a kluttyogást és a pukkanásokat. Ilyenkor mindig vigyorgok magamban, mint a tejbetök...:)))És ilyenkor mindig boldognak érzem magam, bár még nem sikerült teljesen kitapasztalni, mi mit jelent odabenn.:))))

20 hetes

2011. febr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!