Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecenben a Klinikán, be...

Debrecenben a Klinikán, be kell jelentkezni uh-ra?

Figyelt kérdés
12 hetesre megyek. Időpontot kell kérni? Telefonszámot tudna valaki adni? Képet kérhetek?
2011. febr. 3. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Biztosan be kell jelentkezni időpont miatt

központi telefonszámon kell a szülészeti klinikát hivni és onnan kapcsolnak .

[link]


kép? dokifüggő...

2011. febr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én még sose kértem időpontot. Van dokid? Mert akkor először hozzá menj, feladja a vizsgálatot és már mehetsz is.
2011. febr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Van dokim, de magánra járok. A klinikán nem szokott "kísérgetni". Legalábbis a vérvételeket is magamnak intéztem mindig. Ez engem nem zavar.

Bejelentkezek telefonon akkor.

2011. febr. 3. 12:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem kell bejelentkezni. Érkezési sorrendben van. Először be kell jelentkezned az ügyyeletes nőgyógyász asszisztenseihez, majd az uh-nál, és utána majd név szerint be fognak hívni. A párod is bemehet Veled.

Minél hamarabb menj (7:30 körül), mert nagyon sokan szoktak lenni.

2011. febr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy lehet képet kérni, de fizetni kell. Már nem emlékszem, hogy 500 vagy 1000 forint volt-e egy kép.
2011. febr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is a Klinikára járok. Nem kell időpontot kérni, hanem először a kiskönyvet, papírokat be kell adni a terhes ambulancián az asszisztensnőnek (vagy nem tudom mi a pontos neve) és ő ír ki ultrahangra. A visszakapott papírokat be kell adni az ultrahangos kisablakon és majd név szerint fognak hívni. A 12 hetes UH-n én is akartam fényképet kérni, de azt mondták, hogy ez a gép nem tud adni,mert ez speciális, nagyon fejlett, ekkor nézik nincs -e valami rendellenesség. Apuka is bemehet és nagyon aranyosan mindent megmutogatnak, kivetítették a falra a monitorról a képet, láttok a kicsi ujjacskákat... Nagy élmény volt.

Majd a 18 hetes UH-n lehet kérni fotót, 1.000 Ft volt.

Boldog babavárást kívánok!

2011. febr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A regisztráción kell bejelentkezni először a folyosó végén? A vérvételeknél ott kellett mindig. Nem nagyon vagyok egyébként ismerős, még csak a laborban jártam.
2011. febr. 3. 19:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Tényleg lehet, hogy a 12 hetes UH-hoz először még a regisztrációhoz kell menni, nem a terhes ambulanciára. Nem is emlékszem már pontosan, a 18 hetesnél már biztosan a terhes ambulancián kell kezdeni.
2011. febr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!