Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 22-hetes. Ilyenkor...

Ma vagyok 22-hetes. Ilyenkor hol kell elhelyezkedni a babának tehát köldöknél? Vagy feljebb? és mit kéne éreznem? Mert én még semmit nem érzek!

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:

A semmit nem érze alatt azt kell érteni, hogy nem érzed a babád mozgását? Ilyenkor már kellene, de lehet, hogy nem tudod jól értelmezni a jeleit. Nekem főként ebben az időben hanyatt fekve mozgolódott.

Igen, kb a köldök magasságában kell lennie a méhed csúcsának.

2009. febr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A méh kb. a 24 héten éri el a köldök magasságát. De mozgást attól még kellene érezned, szerintem.
2009. febr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A méh már ilyenkorra eléri a köldök magasságát!!!!!!

Az, hogy hol és hogy milyen erősen érzed, azt attól is függ, hogy hogy fekszik! Nekem szeret forogni. Mindig érzem, ha megfordul és mindig tudom, hogy fekszik. Amikor keresztben volt (harántfekvés), akkor a köldököm alatt éreztem két oldalt mocorogni (19 hetesen). Aztán átfordult és faros volt. Akkor intenzívebbe éreztem lent a rúgásait és alig éreztem máshol bármit is. A 21. héttől már fejvégű. Most lent is érzem a kis kezét, ahogy dolgozik :) , meg fent érzem, ahogy rúgdos, de a pocim minden szegletében, zugában! A rúgásait már szinte a mellem alatt érzem. :) Nagyon erős már most! Kis vasgyúró! Amikor hanyadt fekszem, akkor látom és érzem, ahogy a jobb oldalon kinyomja a popóját. Édes!

Szóval a babád lent is és fent is érezheted egyszerre. Van, hogy egyszerre érzem lent is és fent is, ahogy üt-vág! Ja és a fejével is dolgozik. :)

Légy türelemmel, mert te is hamarosan érezni fogod! Ülj le nyugodtan, vagy feküdj le hanyadt és figyeld a pocid! A babád nekem is jelezni fog hamarosan! Minden jót!

23 hetes kismami

2009. febr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi! Úgy akartam írni, hogy neked is jelezni fog hamarosan!!! :)
2009. febr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
érezni érzem,hogy valami finoman megsimogat.de aktiv erős mozgást még nem érzek
2009. febr. 8. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!