Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesen veszélyes a...

5 hetes terhesen veszélyes a szex a babára nézve?

Figyelt kérdés
utrogestan hüvelytablettát is használok,lehet, hogy semlegesítené a hatását?
2011. febr. 4. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a dokim, hogy az első három hónapban mondjunk le a szexről, de utána már lehet, a 9. hónapban pedig ismét álljunk le, nehogy előbb beinduljon a szülés, mint kellene.


6Hkm

2011. febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az frankó!Engem nem is zavar különösebben,mindent a babáért,na de a férfiak?Bennük még a terhesség ténye is sokkal később tudatosul szerintem,nem ám hogy szexről lemondani.Pedig ez van!
2011. febr. 4. 11:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez van, nálunk is probléma apának.
2011. febr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Nah, látnád a férjem... Annyira komolyan vette ezt az egészet, hogy még megölelni sem mert kissé erősebben, mert félt, hogy megnyomja a hasam :D


Ettől függetlenül már nagyon várta, hogy végre szexelhessünk, és örül neki, hogy most már lehet a 9. hónapig :)

2011. febr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a 8. héten tudtuk meg, hogy babát várunk. Nem volt semmi gond, hogy volt szex. 36. hétig volt, 38. héten szültem. Alig vártuk, hogy lejárjon a 6 hét. 8 hetes a kislányunk.
2011. febr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a dokim, hogy nem. Sőt, a vége felé már kimondottan jót is tesz. :) Szóval ha a baba már készen áll arra, hogy kibújjon, akkor a szex egy picit meg is sürgetheti. (Ha nem áll készen, akkor meg szexelhetsz akármennyit, nem fog kibújni.)

Mi szexeltünk végig, most vasárnap töltöm a 38. hetet. Használjátok ki, amíg még könnyen megy, később nagy pocival már nehezebb lesz megoldani. :)

2011. febr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!