Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rooibos teát ugye lehet inni...

Rooibos teát ugye lehet inni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Nekem ezt javasolták, hogy éjjel jobban aludjak, mert állítólag nyugtatja este a szervezetet. Koffein mentes, és fekete tea kivonat sincsen benne. Ártani nem árthat, ugye? 23+4 Km
2011. febr. 7. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Már miért ne lehetne? Még sima teát is lehet egyszer egyszer egy kicsit.
2011. febr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet :) Még a sima, fekete vagy zöld teát is ihatod, ha nem túl erősre készíted! Egy filter+ 1 liter víz és nem lesz tőle semmi bajod :) Egyébként még kávézhatsz is, főleg, ha terhesség előtt ittál. Napi 1-2 kávé nem árt...
2011. febr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igaziból nincsen káros szenvedélyem, nem cigizek, nem kávézok, még csak teázni sem szoktam, csak nagyon rosszul alszok mostanában, és azt olvastam, hogy ez a tea segíthet ebben.
2011. febr. 7. 21:12
 4/9 TKI Ibolya ***** válasza:

Én a helyedben inkább citromfű teát innék álmatlanságra.Egyébként óvatosan a teákkal mert például zöld teát sem ajánlott inni.


34 hkm

2011. febr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezt a teat mindenkeppen ihatod, mert nem fkete vagy zold tea.

Nekem a szulesznom azt mondta, hogy a 12. het utan kavet is ihatok napi 1et.

En csak koffein menteset mertem, mert imadom az izet es illatat a kavenak.

2011. febr. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A rooibos eleve nem is tea, hanem egy Dél-Afrikában honos cserjeféle. Nincs benne káros anyag, nyugodtan ihatod. Terhesség esetén se kell túlzásokba esni, egy-két kivétellel mindent ehetsz-ihatsz, ami jól esik, persze módjával. De csak azért, hogy ne hízz túl sokat :)(
2011. febr. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2011. febr. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem a nőgyógyászom mondta hogy nyugodtan ihatok kávét, sőt igyak is mivel alacsony a vérnyomásom! Nem hinném, hogy akkor teát ne lehetne inni!


9+2 km

2011. febr. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia..

nagyon jó a rooibos tea,

viszont álmatlanság ellen jobb a citromfű.

Már hetek óta minden este lefekvés előtt megiszom egy 2,5 dl-es bögrével langyosan és segít,mert iszonyat rosszul aludtam előtte.

finoman lenyugtat,jó a gyomornak is.

Ebből sem ajánlott túl sokat,de naponta egy csészével,főleg ha kicsit lazábbra főzöd,csak jót tesz.

Jó szívvel ajánlom neked!

31 hetes kismama

2011. febr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!