Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha méhenkívüli a terhességem,...

Ha méhenkívüli a terhességem, és amíg nem vérzek nem görcsölök, nem lehet baj, ugye? Holnap megyek dokihoz.

Figyelt kérdés
ma délután kakilás közben nagyon szúrt az egész alhasam.de azóta jól vagyok.ez lehet tünet?
2011. febr. 7. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, nem hinném, hogy méhen kívüli a terhességed, annak sokkal több tünete van, és sokkal súlyosabbak. A hasszurka az teljesen normális, a terhességed során még többször is fogod érezni. Azért van, mert nyúlnak a méhtartó szalagjaid, a baba csinálja magának a helyet.

Azért drukkolok! Próbálj megnyugodni.

2011. febr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

csak azért megijedtem.olavasom,hogy akár az anya bele is halhat.de gondolom azért tényleg véreznék, vagy nagyon szúrna, görcsölnék.5percre van a kórház.csak nem lenne baj?

mert a doki múlthéten még nem látott semmit, pedig van 3 + tesztem.csak rendszertelen a mensim a gyógyszer abbahagyása után, így nem tudom hány hetes lehetek.

és félek.

2011. febr. 7. 21:28
 3/7 anonim ***** válasza:

szia. orvos vagyok.

Ha méhenkívüli a terhességed, s megrepedne a petefészek fala, s véreznél, akkor az első tünet gyengeség, meg az, hogy ha felállsz, szédülsz vagy elájulsz.. Ezen tünetek mellett még mindig nem áll fenn az elvérzés veszélye, csak kórházba kell gyorsan kerülni...

NA ez a legrosszabb, ami történhet.

Amúgy teljesen egyetértek az első válaszolóval, én sem gondolnám, hogy méhen kívüli lenne a terhességed, ez simán belefér egy normális babavárásba... Tudom, az eleje a legstresszesebb (aztán később is van min izgulni), próbáld megnyugtatni magad, nem hiányzik sem neked, sem a babának az idegeskedés..

Minden szépet Nektek!

2011. febr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, most valamennyire megnyugodtam.
2011. febr. 7. 21:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Majd írj, hogy mi volt az orvosnál. :)
2011. febr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hát voltam orvosnál, de hasi u.h.gal nem látott semmit, elkell mennem vérvételre, és úgy vissza hozzá.

nekem rossz előérzetem van,voltam már terhes,van egy 3éves kincsem, nála nem voltak ilyen intenzívek a szúrkák/nyilalások.majd megírom hogy alakultunk.

2011. febr. 8. 12:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy nincsen semmi baj, továbbra is drukkolok!
2011. febr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!