Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyöngyösön melyik nőgyógyászt...

Gyöngyösön melyik nőgyógyászt ajánljátok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
DR. Horváth Gábor! Itt rendel gyöngyösön a mérges úton, de a hatvani kórházban dolgozik! De megéri lemenni, ha gond van mert nincs még egy ilyen kedves doki mint Ő!:)
2009. febr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Dr. Al Ghaoui Nadim szülész-nőgyógyász gyermeknőgyógyász főorvost ajánlanám.


Nagyon kedves, és jó szakorvos. A magánrendelője a Vezekényi úton van (a munkaügyi központ mellett),és keddenként rendel. Előjegyzés tel.száma: 06/70402-0025

2009. febr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Horváth doktorról sok jót hallottam, de engem kicsit visszatart, hogy Hatvanban rendel.

2009. febr. 10. 11:42
 4/9 anonim válasza:

Szia én is Gyöngyösre járok.És Nadim doktorhoz.

A Sógarnőm is nála szült és tényleg nagyon rendes.

2009. febr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én is Horváth Gábornál szültem a lányomat.Most is hozzá szerettem volna járni,de Hatvan elég messze van,ha gyorsan menni kell.Nadim doktor lett az orvosom,ő is nagyon kedves,odafigyel mindenre,én megvagyok vele elégedve.
2009. febr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ha valakinek van még más dokival is tapasztalata, örülnék, ha leírná!

2009. febr. 10. 13:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is hamarosan itt fogok szülni.Én Pap főorvoshoz járok.Elég rég óta ismerem,sajna ,3 havonta járnom kellett konrollra hozzá.A sok negativ vélemény ellenére őt választottam,mert szakmailag-főleg uh-überel mindenkit.Ha Te olyan vagy,aki nem azt igényli,hogy simogasson,jópofizzon,hanem meggyógyittson,ill.szakszerűen ellásson,akkor ő nagyon jó.Ő csak a tényeket közli,nincs mellébeszéd-és ha betartod,amit mond,semmi gond nincs.Én nagyon bizom benne,és szerintem ez az alapja mindennek,itt kezdődik.
2009. febr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia! Pap doktorhoz jártam korábban én is, és most még baba előtt próbálok megint tájékozódni. Szakmailag tényleg nagyon jó szerintem is, csak pont probléma esetén volt nagyon kimért, ezért vagyok bizonytalan egy kicsit. Egy leheletnyit több biztatás rám fért volna... bár lehet, hogy a baba érdekében ezen túl kell tennem magam.

A döntés még odébb van, addig is gyűjtöm az infókat.

Nagyon köszönöm még 1x a válaszokat, mindenkinek boldog babavárást és egészséges kisbabákat kívánok!

2009. febr. 10. 20:51
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: még mindig keddenként rendel a doktor úr? Mennyibe kerül nála egy vizsgálat?
2009. febr. 16. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!