Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lassan összekell pakolnom a...

Lassan összekell pakolnom a baba kelengyét. Mit pakoljak be neki? És hogyan öltöztessem fel a babámat amikor jövünk majd haza? Lehet nevetséges, de foggalmam sincs, hogy kell felöltöztetni egy újszülött babát.

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem nevetséges, honnan lenne fogalmad? Én azt tenném be, amit/ha a kórház kér. Ruhából kikészítenék vastagabbat, vékonyabbat, takarót, hordozót. Majd apa behozza, amikor megyünk haza.

Példa: hosszúujjú body, rá közepes vastag kardigán, rá kocsikabát, vagy overáll, ha még nagyon hideg lenne. Egy polár, vagy több. Sapka. Tiszta textilpelus letakarni a hordozót, ne fújjon az arcába a szél a kocsiig, azt utálják. Hirtelen ennyi. Kérdezz nyugodtan.

2011. febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De még praktikusabb egy vastag rugi, és arra az overáll. A kórház kér-e pelust, törlőkendőt... ilyenekre gondoltam.
2011. febr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sem akarok nevetségesnek tűnni,de sok helyen olvastam,hogy hosszú újju body,kardigán,sapi,overáll.Eddig oké,de a bodyra mit kell adni,a kardigán nem takarja a lábait.... Derekas nadrágot,vagy vmi rugdalózót?

Márciusban születő babára ti mit adnátok?

Bocsi,h belekérdezek,kedves kérdező,de hátha neked is segít,és nem kell külön kérdést kiírni... :)

Márc.közepére várjuk a babát,és elraktam neki egy hosszú újju bodyt,egy harisnyát,kardigánt,vékony rugit,és egy plüss rugit,na meg vékony kesztyűt,sapit.De lehet a harisnya nem kell majd,csecsemősök öltöztetnek,úgy tudom..

Köszi a segítséget.

35 hkm

2011. febr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én január 12-én szültem, és így hoztuk haza:

- hosszú ujjú (vastag) body

- vastag plüss rugdalózó

- kötött kardigán

- bundazsák

- két vékony kis sapka (egymásra ráadva)

A bébihordozót még betakartuk egy babapléddel, amíg levittük a kocsihoz. (Harisnyát is vittem, de nem adták rá a csecsemős nővérek, hogy a harisnya derékrésze ne irritálja a köldökcsonkot.)

Remélem, tudtam segíteni, boldog babázást.

2011. febr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rengeteget segítettetek! Köszönöm szépen!
2011. febr. 13. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!