Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki visszautasította a...

Adri baba kérdése:

Volt aki visszautasította a magzatvíz vételt? Hyperechogén papillaris miatt kellett volna mennem.

Figyelt kérdés
2009. febr. 11. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Én megcsináltatam más (a korom miatt) és így megnyugodtam.

Nem volt semmi gond.

2009. febr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen,visszautasitottam,pedig inzulinos cukros vagyok és olyan inzulinokat használtam,ami terhesség alatt eddig nem alkalmaztak.39 éves voltam.A 4.gyerekem volt,most 3éves és gyönyörű,egészséges kisfiú!Az orvosok nem örültek,de saját felelősségedre azt teszel,amit jónak látsz!Ha most terhes lennék megint,most se mennék el,csak az ultrahangvizsgálatokra!Jó egészséget nektek!:)
2009. febr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagy felelőtlenség elutasítani. Nem csak magadra kell gondolni, hanem a babára is. Az orvosok nem a saját szórakoztatásukra ajánlják.
2009. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk a pici szívének a bal kamrájában láttak egy echogén fókuszt, ami miatt felmerült a magzatvízvétel. Ez a 17 héten volt + nálunk még kétoldali vesemedence tágulat is volt. De a genetikán először egy ismételt afp-t javasoltak, mert még belefért az időbe + 2 héttel későbbi kontrollt. Afp ismét jó lett, tegnap voltam uh-n, a tágulat eltűnt és a doki szerint a fókusz egy izom tapadási helyén látszik és ez valószínűleg a 28. hétig fel fog szívódni. Afp-d jó lett? Hány éves vagy?


21 hetes kismami

2009. febr. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett, de nem is mentem volna.Személyes érintettség miatt.A legjobb barátnőm elvetélt a vizsgálat miatt.Én nem kockáztattam volna meg.
2009. febr. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

alacsony lett az afpm az miatt kellett mennem,de nem vagyok hajlandó a lányomat megkockáztatni úgy meg főleg hogy ez a fajta dolog 10ből 9nek elmúlik...

Ott az uh on is mondták hogy semmi komoly,max ha a doki akar elküld erre,de én nemet mondtam.


21 éves vagyok!!

JAh és a 21 hetet akkor már túlléptem és addig lehet a vizsgálatot elvégezni

2009. febr. 12. 07:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a korom miatt ajánlották fel (35 éves vagyok) de én sem vállaltam. Azt mondta a genetikus, 1% esély van arra, hogy valami baja lesz a babának, a vizsgálat vetélési kockázata pedig 1-2 %. Mire meglett volna az eredmény, szintén betöltöttem volna a 21-ik hetet. Jövő hónapra várom a kicsit, bízom benne hogy egészséges lesz!
2009. febr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!