Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10+3 hetes vagyok, kisfiút...

10+3 hetes vagyok, kisfiút szeretnénk. De gyakran kívánok édeset. Van köze a kívánt ételnek a baba neméhez?

Figyelt kérdés
A mottóm: "Mindegy, hogy mi lesz, csak egészséges kisfiú legyen!" :)
2011. febr. 13. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze hozzá! Igaz, én sosem voltam kívánós (szerintem sokan túl is lihegik ezt a témát!), mégis van 2 fiam és 2 lányom...

Ha így állsz a dologhoz, hogy fogod viselni, ha mégsem fiad lesz? Ne éld bele magad túlzottan!

2011. febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
semmi köze mert én is rengeteg édeset ettem, fiam lett, titokban lehet h lányt szerettem volna,emg sokan monták h lányos anyukának nézek ki... mikor megtuttuk h fiú, örültem, de kicsit csalódott voltam, h nem lány mert én titokban beleéltem magam h tuti az lesz.
2011. febr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Sok édeset ettem és fiam lett. És ha lányod lesz?? Akkor nem fogod szeretni?

Más mit nem adna egy babáért, tök mindegy a neme, csak jönne már. Nem szép a hozzáállásod...

2011. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem voltam kívános, kisfiam lett.Szerintem se éld bele magad, mert ha nem kisfiú lesz nagyot fogsz csalódni.

Ha megszületik és nem a kivánt nemű, a kezedbe adják úgyis rabulejt,imádni fogod.

Jó egészséget kívánok Nektek!

2011. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szia! kisfiam lesz, 30 hetes, igazából kisfiút is szerettem volna, a de a lényeg az volt, hogy egészséges legyen, bár belül éreztem,hogy biztosan fiam lesz,a lánynak is mindenképpen örülnék,mert egy kisbaba nagy ajándék, és nem szabad válogatni, kívánom a csípőset, meg az édességet is, sztem nem attól függ mit eszel,ezt az apa"dönti"el
2011. febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én meg egyáltalán nem kívántam az édeset terhesség elején, és kisfiam lett. Egyébként csak halkan jegyzem meg, szerintem sem éppen szerencsés a hozzáállásod. Egyrészt, már az is nagy ajándék, hogy egy kis lélek titeket választott szüleinek, másrészt pedig tényleg mi lesz akkor, ha lány lesz? Nem fogjátok szeretni?
2011. febr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs köze.


De szegény kislányod :( ha kislány lesz :(

Ha megszületik majd, ugyanúgy fogod szeretni, mintha fiú lenne, csak szégyellni fogod magadat ezért a kérdésért.

2011. febr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
az elso terhesegemnel a ferjem minden aron fiut szeretett volna mert hat elso gyerek legyen fiu. elmentem egy nap az ultrahangra ahol mondtak kislanyom lesz,a ferjem felhivtam mondtam lany o meg se birt legalabb 2 percig szolalni csond volt, mondom nem orulsz?? de de mondta nem tul meg gyozoen egy olyan de olyan gyonyoru lanyunk szuletett hogy nem cserelte volna le ezer fiuert se:)imadja!!:)a masodiknal meg se merte kerdezni mi les es fiu lett:)))
2011. febr. 14. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem igazán hogy van szabály, de ha ez vigasztal, a lányommal abszolút nem kívántam édeset, max. gyümölcsöt. :)
2011. febr. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
10%
szerintem sincs köze hozzá! én azért megvédeném a kérdezőt, mert tegyétek a kezeteket a szívetekre, azért 10ből 6-7 kifejezetten lányt v fiút szeretne....csak a maradék, akinek tökmindegy! az más, h mikor kiderül az ellenkezője, azonnal átfordulunk, és el nem cserélnénk 100 lányra vagy fiúra sem a picinket...én pl kislányt vártam, de kisfiú lett !!!
2011. febr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!