Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Téged zavarna ha a strandon...

Téged zavarna ha a strandon látnál egy nagypocakos kismamát bikiniben?

Figyelt kérdés
Úgyértem összesúgnátok e vagy mit gondolsz erről?
2011. febr. 18. 08:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna. Mindenki úgy öltözik, ahogy neki tetszik. A kismamának se kell rejtegetnie a pocakját,nem szégyen az! Ha valakit zavar, ne nézzen oda.. Sokan monokiniznek... amiatt talán rosszul kellene éreznem magam?
2011. febr. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

nem, esetleg megcsodálnám, hogy milyen szép hasa van


Attól, hogy valaki terhes, már nem is ember?

Nem kell feladnia az eddigi életét

2011. febr. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
9%
Nem tetszett,én se "mutogattam" az utolso hetes pocakomat,de mig kisebb volt ,én is bikiniben voltam.
2011. febr. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem, dehogy. Én is nyáron voltam terhes, és voltam strandon. Bár csak a tengerbe fürödtem, Mo-on sehol sem javasolta a dokim. (sem fürdő, sem természetes víz, csak a tenger.)

És tankinit vettem arra a nyárra, hogy azért ne tűzze a pocakomat a nap.

2011. febr. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
33 hetes leszek amikor a nagyobbik fiam(2éves) születés napjára mennénk (már tavaly megkaptuk a fürdőjegyeket)Fürödhetek vízben a doki megengedte olyan minőségű.Dehát nem egésznap fogok lubickolni meg árnyékot keresünk de ez az egy alkalom miatt nem szeretnék másik fürdőruhát venni ó15 hetes vagyok a pocakom még sehol és a fiamnál is pici volt de formás.A férjem szerint nem gáz,és ő is szeretné ha mennék,de félek hogy mi lesz az emberek reakciója.de köszönöm.Természetesen engem sem zavarna a egy bikinis kismama látványa mert eddig sem zavart.Ez így természetes.Nem vagyok egy Rubint Réka,sem önelégült de elégedett vagyok a testemmel és az első terhességemnél is az voltam,de ha ő meg mutatja magát országnak világnak is tetszik az embereknek akkor én mért nem mehetnék el fürdőbe.?!Köszönöm a válaszokat irhattok még!
2011. febr. 18. 08:46
 6/18 anonim ***** válasza:

Én jártam úszni is fürdőbe is terhesen (2 gyerekem van) és engem egyáltalán nem zavart ha bikinis kismamát láttam, főleg aki olyat felvehet annak szép hasa van ált.

Nekem sajnos nem olyan a hasam hogy felvehessek, (nem vagyok duci csak csúnyán csíkos lett) de egyáltalán nem zavart maga a látvány.

2011. febr. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%

Nem.

Akik meg összesúgnak, azokkal nem fogalkozz, biztos ennyi örömük van az életben, szánalmasak:-(((

2011. febr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Dehogyis, nem gáz. És azokkal mi van, akik 20-30 kiló felesleggel bikiniben vannak? :)

Ha téged feszélyez mégis, használj vékony strandkendőt a pocidon. Én ezt fogom tenni, mert nem szeretnék kismama fürdőruhát venni.

2011. febr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem zavarna a látvány, főleg, ha valakinek szépen domborodik a pocakja.

Pont azt akartam írni, amit az utolsó is, hogy vegyél egy strandkendőt, azt magadra tekerheted, csavarhatod, terítheted, ha nagyon tűzne a nap.

2011. febr. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem zavar hiszen egy terhes nő gyönyörű,mindegy hogy néz ki!hiszen egy csodát hordoz magában!Aki pedig ilyen miatt megszólja terheseket önmagát minősíti!
2011. febr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!