Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Békéscsabán hol lehet olcsó...

Békéscsabán hol lehet olcsó (akár duris) jó minőségű kismama ruhát venni?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm a válaszokat!

13hetes


2009. febr. 13. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, most vasárnap lesz a sportcsarnokban babaexpo, ott lesz mindenféle használt új dolgok, kismamaruhák, én oda tervezem hogy kinézünk! Amúgy sajna nem tudom, de még nem is nagyon keresgéltem, a vateráról rendeltem eddig két gatyót!

Jó lenne egy jó bolt,mert a brendon stb. nagyon drága!

Üdv: 24 hetes kismama

2009. febr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

A babaexpo-ról hallottam.De lehet nem tudunk kimenni más elfoglaltság miatt.De azért köszönöm az ötletet.

Boldog babavárást kívánok!

2009. febr. 13. 14:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia,már lehet nem nézed meg de most olv.amit kérdezztél.A Luther utcán az Optika és Fotós közt van egy kismama bolt és ott használt ruhák is vannak én is onnan vásárolok.21 hetes kismama
2009. febr. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a tippet!Megfogom nézni!!!

Boldog babavárást neked!

2009. febr. 17. 12:28
 5/5 Tuska János József válasza:
A Luther utcán 2015-ben sajnos végleg megszűnt a kismama ruhabolt. Nem is nyitott azóta új helyen a hölgy.
2016. jún. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!