Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet a mellbimbómon ez a...

Mi lehet a mellbimbómon ez a fehér sebre hasonlító valami? Csak az egyiken vettem észre, de mintha már nagyobb lett volna azota.21 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:

hát nekem is van hasonló tünetem. vagyis nekem inkább olyan mintha foszlana. Fogalmam sincs róla milyen tünetek ezek, erre én is kiváncsi vagyok.

Bocs, hogy nem választ írtam, de látom nem csak én produkálok furcsa dolgokat

2009. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jön az előtej és rászárad. Nekem is van. Ha víz éri kifehéredik és tényleg mintha foszlana.
2009. febr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem olyan mintha sok kicsi pattanás lenne rajta, mind fehér. Nem tudom mitől van.
2009. febr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ahogy előttem is írták: rászárad az előtej. Én is azt hittem, hogy sebes, de a doki megnyugtatott.

üdv: 36 hetes

2009. febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen a mellbimbómon, ott, ahol a tejci fog jönni. De csodálkozom rajt, hogy ez lenne az előtej (26 hetes vagyok), mert nálam a terhesség előtt is előfordult ilyesmi. Vagy akkor a ciklus alatti hormonváltozás miatt lehetett? Amúgy tényleg olyan, mintha hámlana, ami fürdés közben felázik, én ki szoktam fordítani. Hasonló cucc jön belőle, mint a mitesszerekből, olyan sárga "kukac". Lehet, hogy is nem szabadna megpiszkálni?

Nem keverendő össze a mellbimbó-udvaron lévő pattanásszerű valamivel. Olyanom is van.

2009. febr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szia!en pont 2 percel ezelött neztem meg az egyik mellbimbom,mert ugy fäj,es nekem is ilyen pici särgäs szerü szäraz valami volt ott ahol a tejci fog jönni.epp fel is akartam tenni ezt a kerdest amit te. :) furi,mert a mäsik bimbobol nem jön semmi,es nem is fäj.akkor ez lenne az elötej...legaläbb mostmär tudjuk.23hetes
2009. febr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A tegnapi 22:18-as vagyok. Nem tudom, csak kérdezem, hogy az előtej akkor nem olyan, mint a rendes anyatej, tehát hogy hígabb, nagyobb mennyiségben jön, lökésszerűen? Én még mindig nem tudom igazából mi ez, amiről már 2 napja beszélgetünk ezen az oldalon.
2009. febr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Nem gondoltam volna,hogy az már elötej lenne.De nekem fürdésnél nem ázik le,mindig rajta van,piszkállni meg nem merem,nehogy baj legyen belöle.Olyan mintha valami kinövés lenne.
2009. febr. 15. 09:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Na, akkor igazából te sem lettél okosabb?
2009. febr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


Valóban előtejetek van :) Nem mindig, és nem mindenkinél fordul elő, és az, hogy esetleg valakinek nincs ilyen, nem jelenti azt, hogy nem lesz teje, majd ha megszületik a babája, viszont az sem 100% ennek meglétekor, hogy lesz teje...

Első babámnál nekem egy csepp előtejem sem volt, de most nekem is van. És ez egyáltalán nem folyékonyabb, mint majd a "rendes". Amikor majd szoptatni kezdtek a babátok születése után, akkor az első napokban is csak az úgynevezett előtej fog jönni, ami nagyon tápláló számára.

A szoptatás megkezdése után, jó pár nap, mire a valódi tej megindul. De nekik az előtej nagyon értékes :)

2009. febr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!