Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az első vizsgálaton hasi...

Ha az első vizsgálaton hasi uh volt, akkor a második vizsgálaton is az lesz? A második vizsgálatkor mit néz a doki?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy telt vagy üres hólyaggal menjek a vizsgálatra, mert az egyikhez ilyen, a másikhoz olyan kell...
2008. febr. 1. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Érdekes kérdés, mert nekem idáig csak hüvelyi Uh volt, 14 hetes vagyok.
2008. febr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Általában úgy szokták, hogy 12.hétig hüvelyi, utána hasi uh-n néznek. De hangsúlyozom ÁLTALÁBAN, mert van olyan kórház, ahol csak az egyiket vagy csak a másikat. Mint az előttem szólónál is.
2008. febr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Üres hólyaggal kell menni, éppen egy hete mondta nekem is az orvos. Nekem az úgynevezett nulladik UH hasi volt, ekkor még csak petezsákot látott, 7 hetesen visszamentem, akkor már hüvelyit csináltak. A 12 hetes már nyilván megint hasi lesz... Persze ahogy látom, ezt kórháza válogatja...
2008. febr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hüvelyire üres hólyaggal kell menni a hasira meg szerintem mindegy. Nekem a hüvelyi előtt 2 perccel szóltak, hogy most menjek el pisilni. A hasinál nem mondtak semmit. De én nem is bírtam volna ki, hogy ne pisiljek a hasi előtt (állandóan pisilnem kellett...)
2008. febr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem kellett pisilni menni a hüvelyi előtt, egyáltalán nem zavarta a dokit a vizsgálatnál, sőt mutatta is a húgyhólyagomat, benne a vizelettel.
2008. febr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is 12 hétig hüvelyi van, utána hasi, vagyis a 12. heti már hasi.

Engem elküldött vizsgálat közben pisilni, tehát szerintem is inkább menj el előtte.

2008. febr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk kérik a hasinál a telt hólyagot, hüvelyinél az üreset. Úgyhogy szerintem a legjobb ha telivel mész, abból még lehet üres ha arra van szükség. De ha előtte kipisiled magad, nem biztos hogy meg tud vizsgálni.
2008. febr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én azért nem foglalkoztam ezzel az üres-teli dologgal, mert nagyon gyorsan teli lesz mostanában. Egyébként nekem egyik doki se mondta, hogy így vagy úgy menjek. Eleinte hüvelyire mentem telivel és üressel is (ahogy adódott), legutóbb hasi volt, de hüvelyire számítottam, mert 12. hetire mentem (a doki szerint elég vékony vagyok, így nem kellett hüvelyi). Ha fontos nekik, hogy hogyan mész, úgyis szólnak. Én egyszer mentem életemben úgy ultrahangra (nem nőgyógyászatira), hogy kérték a teli hólyagot, majd meg őrültem, mire sorra kerültem.

2008. febr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!