Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheléses vércukor mérés...

Terheléses vércukor mérés előtt este lehet enni?

Figyelt kérdés
Az egyik kolléganőm azt mondta hogy este 5 órától nem szabad enni.
2011. febr. 21. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
erről nem hallottam, viszont arra vigyázni kell, mit. több ismerős is megjárta, hogy sok cukrosat evett este, és amiatt rossz lett az eredmény, ismétléskor meg minden rendben volt.
2011. febr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Manka68 ***** válasza:

Nekem anno 6-ot mondtak azt hiszem, és már akkor is csak keveset. Este 10-ig ihattam vizet, utána azt sem...

Nem könnyű, de ki kell bírni. :-(

2011. febr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én ettem azt hiszem este 10kor is egy szendvicset, na nekem nagyon alacsony volt a vércukrom az evés előtti,a zsömle, tej utáni eredmény épp elérte az alsó határt
2011. febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint ez is kórházfüggő. Nálunk előző nap mindent lehetett enni-inni, csak aznap reggel már nem.
2011. febr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt azt írják, hogy 10órával előtte már ne egyél. Ha reggel 7re mész, akkor este 9ig ehetsz.

[link]

2011. febr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha rendben vagytok, akkor akár még éjfélkor is ehetsz és jó lesz az eredmény. nem kell ezt olyan szigorúan venni. megvacsorázol 7-kor, 8-kor és akkor nem lehet gond. ha mégis magas lenne a cukrod, nem attól lesz.
2011. febr. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8-10 órával előtte érdemes már nem enni, de ha nem bírod, akkor legalább 6 órával előtte ne.
2011. febr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!