Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csajok nagy baja lehet a...

Csajok nagy baja lehet a babának ha a 34. héten születik meg? Uh alapján ennyi idős a pici menszi alapján 36?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:

hát én voltam 33.héten a 2.babánkkal szülésvisszatartáson, mert megnyilt a méhszáj, rögtön kaptam tüdőérlelő injekciót de hál Istennek majd a 38.héten szültem meg.

a 36.héttől már születehet, akkor nincs gond. de ha megszületik szerintem jó esélyei lennének, inkubátorban lenne egy darabig az biztos.

mi a baj?

2011. febr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nincs baj szerencsére!csak rettegek végig ettől
2011. febr. 26. 10:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Eletkepes de szinte biztos,hogy koraszülöttre viszik!es az Uh sem tökeletes!nekem a 38hten azt mondtak mar kb 4000gramm es hatalmas baba es 1-2 napon bellül kibujik!ezt tavaly januar 8-an mondtak!januar 21-en született meg es nem volt 3kg sem!na ennyit az orvos tudomanyrol!Es ne aggodj akkor bujik ki amikor ugy erzi,hogy itt z ideje!egyebkent meg ha az orvos ugy latja akkor beutal a korhazba es visszatartjak a baba a 36-ik hetig legalabb!Ne aggodj nem lesz baja a picinek!Sok sikert es sok örömöt az anyasag minden pillanatahoz!1eves kislany anyukaja

2011. febr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34. héten születéskor már csak pár nap inkubátor várható, utána pedig még megfigyelés. Kb. másfél-két hét kórház. De semmi komoly. Az én kisfiam ekkor született császárral, ma már lassan két éves, és soha semmi probléma nem volt vele.
2011. febr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy hete bent fekszem a SOTE I-en. Szobatársam szerdán császározták a 25. héten. 610g és 31 cm. Nagyon picit, de jók az esélyei az életben maradáshoz, ha az elkövetkezendő 2 hétben nem lesz gubanc.

Nekem a 34. héttől mondogatta a dokim, ha baj lesz, kiveszik, ha szükséges, akkor inkubátor, baba intenzív, de szinte 100%, hogy minden oké lenne nála.

Hát sikerült kihúznunk, most vagyunk 36+5 naposak, és még nem kellett kivenni, de megfigyelés miatt itt leszünk végig.

Ne parázz rá ilyenekre, főként, ha nincs rá okod. Nyugi, minden rendben lesz!

2011. febr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kislányom 34+3 hétre jött, 2320 gr volt. Tele élettel, szopott ügyesen, csak pár napig melegen tartották az inkubátorban. 9 nap múlva mehettünk haza. Makk egészséges. Ne idegeskedj, mondom én, aki most 31 hetes a 3. babával és én is tartok a koraszüléstől. Majd írd meg, hoy mikor szültél! :-)
2011. febr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!