Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehetett? Éjszaka arra...

Mi lehetett? Éjszaka arra keltem hogy menzisen fáj a hasam és a szeméremcsontom. Nem nagyon görcsölt csak kellemetlen volt és azért éreztem.

Figyelt kérdés
És azt is éreztem hogy kutyogtak a beleim. Elég fura volt. Aztán egy 10 perc után megszűnt. Volt ilyen mással is? 6 hetes 3 napos vagyok.
2009. febr. 16. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Az elején a mensis fájdalom normális, nekem is volt. Ha nekem "kuttyogtak" a beleim akkor mástól szokott lenni, ha mondjuk rosszat ettem, vagy sokat, esetleg wc-re kellett mennem. Ne aggódj!

Üdv: 37 hetes

2009. febr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor jó, megijedtem egy kicsit hogy este volt ez.
2009. febr. 16. 17:39
 3/4 anonim ***** válasza:

szia. teljes mertekben megnyugodhatsz, en ugyanugy éreztem mint te 2 honapig a mensi szeru de enyhebb mindjart megjon erzest. a sok valtozas miatt amin egy terhesno atmegy,a testenek is reagalnia kell, es sokszor kellemetlen szuro, fajo, feszulo, belecsipdeso, stb.erzest kivalt, ami megha nem is tunik normalisnak, megis az.nyugodj meg es elvezd a terhesseged minden percet!

UDV.14 heteske

2009. febr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a megnyugtató válaszokat! Nagyon aranyosak vagytok!

Boldog Babyvárást Nektek!

2009. febr. 16. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!