Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dunaújvárosi Sztk-s Nőgyógyász...

Dunaújvárosi Sztk-s Nőgyógyászaton csinálnak képet 6. heti hasi ultrahangról ha kérek?

Figyelt kérdés
Vagy attól függ melyik doki lesz..
2011. márc. 3. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom a választ, de engem is érdekelne, mert jövőhéten megyek a 18-20 hét közötti genetikai ultrahangra, és szeretnék képet kérni. :D
2011. márc. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én meg javítok..nem hasi..hüvelyi..


Hát az a baj,hogy valaki ezt valaki azt mondja:-)

De majd kiderül..azért beviszem a telefonom:-)

2011. márc. 3. 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:

én tavaly(2010-ben :) ) jártam uh-ra és volt ott egy kismama akivel befizettették az 500 forintos csekket, az igazoló csekket kell bevinned magaddal és az alapján készítik el a képet, de ő akkor már a sokadik (kb. 3-4.)alkalmon volt túl és mindig azt mondták neki hogy jelenleg még nincs.

ha egyedül mész és telefont viszel be az már nem jó: ha megfigyeled az ajtóra ki van ragasztva egy matrica miszerint mobiltelefon használata tilos! Megzavarhatja az uh készüléket mivel az rádióhullámokat "sugároz".. vagy valami ilyesmi..

nem belekötni akarok de szerintem halott ügy hogy képet készíts telefonnal.

A dokik (akik engem vizsgáltak) legtöbbje bunkó volt és lekezelő..

2011. márc. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi:-)

Hát sebaj..majd későbbiekben lesz kép..

Azt tudom,hogy bunkók azok tudnak lenni...

De ezt az 1et kibírom,aztán megyek keresek rendes fogadott dokit:-)

2011. márc. 4. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!