Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pont 7 hetesen megyek 4D...

Pont 7 hetesen megyek 4D ultrahangra, mert nemrég volt vetélésem. Mit fogok látni?

Figyelt kérdés
Volt valaki ilyen korán már?
2009. febr. 18. 18:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem hallottam ilyen hamar,leghamarább 12 hetesen.Szívhang már biztosan lesz.Boldog babavárást.
2009. febr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mikor volt a vetélésed pontosan?

2009. febr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szívhang már volt 5 hét 3 naposan, előző terhességem pont 7 hetesen szakadt meg, azt mondták menjek nyugodtan.
2009. febr. 18. 18:36
 4/17 A kérdező kommentje:
Decemberben volt a vetélésem, akkor 7 hetesen.
2009. febr. 18. 18:36
 5/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Olvastam, hogy decemberben volt a vetélésed sajnos, akkor te is 1 mensit vártál?

2009. febr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen, 1 mensit vártunk és utána össze is jött újra, remélem vele minden rendben lesz:)
2009. febr. 18. 18:48
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Az utolsó két kérdés feltevője is én voltam. Csak érdeklődök, mert nekem is most volt vetélésem, de nekem 3-6 hót mondtak, pedig én még a műtéti befejezést is "megúsztam", mert a vetélés komplett volt, kiürült. Most tanácstalan vagyok.

2009. febr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én a műtét után amikor visszamentem controllra, dokim megnézett ultrahangon, minden rendben volt, már peteérésem is volt műtét után 2 héttel. Én is rákérdeztem hogy csak 1 mensit kell-e várni? Azt mondta nagyobb terhességnél kell 3 hónapot várni, nálam még szívhang sem volt, kb a 6. héttől már nem fejlődött a babám:( De én hamar rendbe is jöttem, 1 hétig véreztem utána, igaz a depi tovább tartott, de mire jött a mensi helyrejöttem és utána próbálkoztunk is. Neked hány hetesen történt?
2009. febr. 18. 19:03
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem olyan 6. héten halt el a terhesség, ugyanis üresen maradt a petezsák, még kaptam 1 hét haladékot, de múlt héten péntek óta véreztem, ki is ürült, most voltam hétfőn UH-on, ami beigazolta, hogy eltávozott minden, mivel korai terhesség volt, nem kellett megműteni. Sajnos ez már a 2. vetélésem volt. Az első tavaly szeptemberben volt, október 2-án műtöttek, 2 mensit vártunk, decemberben lett + a tesz, de most meg üres volt a petezsák. Már nem tudok kiigazodni, hogy mennyit is kellene várni, nem akarok már sokat várni

2009. febr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én vagyok az e kérdés alatti kérdés írója.

Nagyon örülök, hogy nálad, kérdező, rendben mennek a dolgok! Biztosan minden OK lesz, nem szabad semmi negatívra gondolni!

Nálam sem volt szívhang, üres volt a petezsák is.

Azért rákérdezek, hogy kell-e védekezni a 2 hét után...

Utolsó válaszoló! Szedtél valami progeszteronpótlást másodjára! Sajnálom, hogy már kétszer megtörtént! Mit mondtak?

Én azt vallom, hogy ha a szervezet készen áll, akkor a baba jön is.

2009. febr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!