Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélésem volt nem régen, nem...

Vetélésem volt nem régen, nem kellett műtéti befejezés. Ha elmúlt a vérzésem, élhetünk házaséletet? Nekem az orvos semmit nem mondott ezzel kapcsolatosan.

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány hetesen ment el a baba és nem értem,hogy miért nem csináltak gyógykaparást azt megkellett volna csinálni mert a méhet ki kellett volna tisztítani.Én 16hetesen vetéltem el és 6 hét után lehetett szexuális életet élni,azt mondta a doki olyan mintha szültem volna és persze nekem megcsinálták a gyogykaparást.
2009. febr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hetet mondott a doki (épp ma). Én 7 hetes voltam, és a vetélés első fele otthon megtörtént, a másik fele volt a műtét.
2009. febr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 2007.Szept. végén 7hetesen vetéltem el.Nálam nem volt szükség művi beavatkozásra, a természet elvégezte a dolgát. ekem se mondott semmit a dokim.Asszem 1, de max 2 hét után már éltünk házas életet. Nov. elején volt 1ször mensim, addig védekeztünk.Aztán Dec.6-án pozitív teszt.Most 6 hós a kisfiam. Egészséges és boldogabbak vagyunk mint valaha.


Kívánom neked is a legjobbakat.

2009. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem annak idején 6 hét volt. 6 hét elteltével kellett visszamenni a dokihoz kontrollra, ő azt mondta minden rendben, lehet megint próbálkozni. De 6 hétig sem ülőfürdő, sem szex, az első menzinél betét.


Kívánom, hogy mielőbb babázhass!

2009. febr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2hetet mondott az orvos.
2009. febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem lassan egy éve,hogy spontán vetélésem volt.Amíg nincs szívhang,és magától kitisztul az ember főleg első terhességnél, nem erőltetik a műtéti befejezést.Engem a doki többször is megnézett uh-n,hogy kitisztultam-e rendesen,emellett még teszteket csináltam a hormonszint mérése miatt.

Mivel nálam ez a folyamat elég gyorsan lezajlott,ha jól emlékszem,mi a férjemmel kb egy hét-tíz nap múlva voltunk először együtt.Szükségünk volt rá,így kapaszkodtunk egymásba,és a lelkünknek is jót tett.

Az a biztos,ha rákérdezel az orvosodnál,bár nekem annak idején azt mondta,ránk bízza.

Két hónap múlva újra teherbe estem,és mindjárt szülök:)!

Üdv 39 heteske

2009. febr. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mi egy hét után már behatolás nélkül voltunk együtt, három hét után pedig engedte volna behatolással is az ovos. De azt a lelkünkre kötötte, hogy csak óvatosan,csak a nemiszervek megtisztítása után, és csak gumiban szabad, a fertőzések elkerülése végett. Mivel a gumit nem kedveljük, a végén inkább kivártuk a hat hetet a behatolásos szexel.
2009. febr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!