Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen lehet már érezni a...

13 hetesen lehet már érezni a baba rugdosását?

Figyelt kérdés
nem nagyon tudom megkülönböztetni, hogy ezek nagyon pici görcsök, vagy a baba.
2011. márc. 6. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Görcsök.

Nagyon messze van még a baba attól, hogy rugdosson.

2011. márc. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm 15 hetesen érezte, én 20 hetesen, változó, de szerintem is korai. Én nem görcsnek éreztem, hanem mintha buborék pukkannának ki, egyre erősebben.
2011. márc. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem. leghamarabb is a 18-20 hét körül fogod érezni. ha első baba akkor inkább a 20. hét
2011. márc. 7. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akár.De első babánál tuti 16 hét felett..Nekem a másodikat már 15 hetesen éreztem..És most 13 hetesen már sejtem hol van:D
2011. márc. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Majd később biztosabb leszel benne, hogy őt érezted-e! Én éreztem már 13 hetesen is, de persze a nagy többség lehurrogott meg kinevetett, pedig azóta is ugyanazt érzem, csak többször és kicsit erősebben! Viszont a görcsöt egyértelműen meg lehet különböztetni a baba mozgásától. Nekem olyan volt, mint amikor a szemem alatt becsípődik egy ideg, csak ugye ez nem volt olyan ritmusos. Pár hét és te is biztos leszel benne, hogy őt érezted-e :)


20+4

2011. márc. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Annyival még kiegészíteném, hogy első babám
2011. márc. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez sokmindentől függ, pl.alkat, lepény helyzete, stb. Én az elsőnél a 14. héten éreztem.
2011. márc. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is 13 hetes vagyok és első babám. Mintha én is éreznék valamit, ha lehurrogtok, ha nem. Nagyon ritkán és még nagyon nem egyértelmű. Igen, valami olyasmi amit előző írt.

2011. márc. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 17 hetesen éreztem először 3 rúgást a jobb oldalamon. 13 hetesen szerintem max bélmozgás lehet.


25 hetes kismama

2011. márc. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudom milyen a bélmozgás..... nem az volt.
2011. márc. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!