Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nilacidot szabad szednem? Rá...

Nilacidot szabad szednem? Rá van írva, hogy: Ellenjavallat: Gyermekkor, Terhesség, Szoptatás. Mivel csinálok jót, ha beveszem vagy ha nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rettentő nagy gyomorégésem, hányásaim és terhességem elején kiderült gyomorsérvem van, amitől ha nem eszek időben (kb. 4 órára az előző evésre) be is görcsölök.

A belgyógyászom Nilacidot írt fel. Erre rá van írva, hogy: Ellenjavallat: Gyermekkor, Terhesség, Szoptatás.

18 + 3 hetes vagyok.

Most mivel csinálok jót, ha beveszem vagy ha nem???


2011. márc. 7. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindhárom terhességem alatt Nilacidot szedtem gyomorégésre orvosi utasításra. Hála Istennek egészséges gyerekeim születtek.

Konzultálj orovssal, de szerintem nem fogja azt mondani, hogy nem jó!

2011. márc. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm, akkor megpróbálkozom a Nilacidot beszedni. De félő, hogy rá van írva!

Neked a Nilacid segített? A Reny nem volt elég Neked se?

Köszönöm.

2011. márc. 7. 11:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

ezt szedem én is kezdődő gyomorfekélyem van, 34 hetes vagyok

tapasztalat hiányában nem ajánlják

nálunk eddig minden rendben a babával...

2011. márc. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a 34 hetes vagyok :-)

nekem a 20. hétig semmit nem engedtek szedni, ezért a sav alaposan fel is marta a légcsövemet, a gyomromat, sőt még a szájnyálkahártyámat is

nagyobb baj, ha nem szedsz rá semmit, mondjuk nekem a rennie kakát sem ért, 4*3-ával ettem, aztán kaptam a nilacid+ dipankrin kombinációt, azóta jobb

2011. márc. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én nem szedtem csak Nilacidot, mert eslőre azt ajánlotta az orvos. Nem mindig segített. Jobb volt az, főleg a terhesség vége felé, hogy keveset ettem, és gyakrabban. Volt, hogy az ebédemet 3x-ra ettem meg, mert különben iszonyúan égett a gyomrom.

2011. márc. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ti összerágtátok vagy ezt is lehet úgy szopogatni, mint a Renniet?

Nekem az a jó, ha nem túl sokat, de minnél sűrűbben eszek. De már én is észrevettem, hogyha nem eszek begörcsölök, ha eszek ég a gyomrom.

2011. márc. 7. 15:18
 7/8 A kérdező kommentje:

Kezdődő gyomorfekélyre hogyan jöttek rá?

A Rennie nekem is olyan, mintha cukorka lenne sajna, nagyon kevés.

2011. márc. 7. 15:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok. Összerágtam.

2011. márc. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!