Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorégés ellen mit lehet...

Gyomorégés ellen mit lehet még tenni?

Figyelt kérdés
Vettem be Rennie gyógyszert,ittam szódabikarbónát,ettem háztartási kekszet,és ittam hideg tejet,de egyik sem segített.Valaki tudna segíteni mert megőrülök annyira ég a gyomrom meg a nyelőcsövem.15 hkm
2011. márc. 7. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Salvus víz!


1 liter 500 Ft. körül van, de nagyon sokáig elég, mert kb. fél-egy dl. már hatásos. Kicsit sós íze van, de tényleg bejött. Nekem az utolsó hetekben csak ez segített.

2011. márc. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 1-2 szem diót szoktam bekapni, nekem az segít. De van akinek csak jobban ég a gyomra a diótól. Kíséretezni kell sajna.

Esetleg egy pohár tej?


24+4 hetes kismama

2011. márc. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én a diótejet tudom, 1 evőkanál darált dió, kis méz, egy kis tej összekeverve. Meg a salvus víz tényleg jó.
2011. márc. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A Salvus vízet hol lehet kapni?Patikában DM?
2011. márc. 7. 13:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Patikában lehet kapni.Nekem bevált még a Talcid is.A keksz csak ideig-óráig, a tej amíg hűsít, de utána irritálja a gyomromat.Úgyhogy szinte már ülve alszom, már amikor sikerül és egész nap fáj minden porcikám.De a Salvus víz nem azonnal segít ám, arra készülj fel!!!
2011. márc. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2011. márc. 7. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!