Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Petróczy Ottónál mennyi...

Dr. Petróczy Ottónál mennyi egy szülés? Császármetszést tud csinálni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazán nem kötekedésből, de szerinted miért ne tudna császármetszést csinálni?
2011. márc. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy én tudom rosszul, de talán valami sebészi végzettség is kell hozzá. Neked csinált?
2011. márc. 9. 05:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden nőgyógyásznak kell tudni császármetszést végezni,ez is a hatáskörükbe tartozik...mint ahogy nőgyógyászati hasi műtétet is végeznek(amikor szintén vágnak,varrnak stb.)...elég furcsa a kérdésed.
2011. márc. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem nekem nem csinált, de mint a második válaszoló is írta minden nőgyógyásznak tudnia kell. Annyi , hogy nem egyedül csinálják vagyis ott ahol én szültem ketten csinálják.
2011. márc. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek: Azért kérdeztem, mert amikor az elsőt szültem a nőgyógyászom pont akkor vizsgázott sebészetből. Azt hittem ez így működik. 8 év az már régen volt!:))
2011. márc. 10. 14:26
 6/6 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló vagyok:lehet,hogy sebészként is praktizálni akar,ezért kellett szakvizsgát tennie.Ám,ha anno nála szültél már szülészorvos kellett hogy legyen.Az pedig magába foglalja,hogy az ehhez az ághoz tartozó sebészeti képzéssel is rendelkezik.Én 19 évvel ezelőtt szültem a nagyobbik gyerekemet(a kicsi még nincs 3 éves)de ez már akkor is így volt...
2011. márc. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!