Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kóla meg a sós szotyi...

A kóla meg a sós szotyi teljesen elmulasztotta volna a hányingeremet? Vagy más oka lehet hogy már nincsenek tüneteim?

Figyelt kérdés

Van akinek ezek közül valami bevált? Nem mintha nem örülnék, de hihetetlen hogy egy napja semmi bajom, amióta kólával meg szotyival próbálkozom. Persze enni most sem tudok csak kefirt, pirítóst, krumplit, rizst meg még pár dolgot.

Tudom hogy a kóla nem egészséges de olvastam hogy van akinek orvos ajánlotta hányingerre és tényleg jól esik.

Örülök de aggódom hogy más okból múlnak a tüneteim :(


2011. márc. 9. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hány hetes vagy? Nem kell mindjárt aggódni, mert nekem is voltak jobb napjaim, aztán sajnos visszatértek a rosszak. :(
2011. márc. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a Cola tökéletesen bevált hányinger ellen. A szotyiról nem tudok nyilatkozni. Ne aggódj, nem más okból múlnak el a tünetek, az amúgy is változik végig a terhesség alatt. Lesz amikor elmúlik, és lesz, amikor majd megint előjön.
2011. márc. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A kóla tökéletesen jó hányingerre. Nekem is orvos ajánlotta múltkor, igaz csak gyomorrontásom volt. De fél nap alatt megszünt a bajom.
2011. márc. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia. Mióta betöltöttem a 16. hetet (pár napja)

azóta én is megiszom naponta vagy két naponta egy fél pohár colát. Ja és a szotyi is előkerült a héten :)

Kerek 4 hónapig csak rostost ittam, tényleg mindenre odafigyeltem, meg még most is odafigyelek, de a héten jól esett kicsit "bűnözni" a colával :) De ezt még nem hallottam hogy ez a kettő jó lenne hányingerre. Még eddig nem tapasztaltam hányingert mióta terhes vagyok :)

16+3 hetes km

2011. márc. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!