Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nincs baj? Nem merünk...

Ugye nincs baj? Nem merünk szeretkezni a férjemmel mert volt már vetélésem. De az éjjel "jót" álmodtam és arra ébredtem hogy menzisen érzem a hasma. Nem görcsölt csak éreztem.7 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha nem görcsöltél és nincs erős vérzés akkor nincs baj.A terhesség elején szoktunk ilyet érezni.Nyugalom!!

Bolodg Baba várást!

27+4 hetes kismami

2009. febr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Az első időkbe nekem is mensi szerű fájdalmaim voltak a doki megnyugtatott hogy a méh növekedése miatt van nekem is volt már vetélésem viszont az első 12 hétbe kerüljétek tényleg a szexet

32 hetes

2009. febr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is 7 hetes vagyok és amióta kiderült hogy terhes vagyok, mi sem voltunk együtt. Nekem is volt nemrég vetélésem:( A hányinger miatt nekem annyira nem is hiányzik most:)
2009. febr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem voltunk együtt amióta késik a menzi és a teszt pozitív lett. Bár nagyon hiányzik. Gondolom ezért álmodtam azt hogy szeretkeztünk a férjemmel... Nem görcsölök és nem volt vérzés sem, csak az a pici menzis érzés. De akkor megnyugodtam, köszönöm!
2009. febr. 20. 13:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze h nincs baj.Én eddig kétszer álmodtam ilyet és szó szerint el is élveztem és méhösszehúzódásokra ébredtem.Mi ugyan együtt vagyunk de nagyon ritkán, mert a férjem nagyon félt minket.És a terheség előtt szinte minden nap együtt voltunk csak akkor nem ha éjszakás volt.Így most ez a havi egy kettő kevés, de már nem is olyan kényelmes meg nem is kívánim én sem mindig vagy bealszok.30 hetes+5napos
2009. febr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmi baj nem lesz, nyugi!

nekünk sem szabadott szeretkezni, és én is legalább heti 1-szer álmodtam ilyet, és én is méhösszehúzódásokra ébredtem... Nagyon féltem, de semmi baj nem lett.

2009. febr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek is a megnyugtató szavakat! :)
2009. febr. 20. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!