Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23-hetes terhes vagyok!...

23-hetes terhes vagyok! Kismama társaim, nálatok mennyit, hány órát megy naponta a számítógép? És mennyi idöt ültök elötte?

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Én csak 15hetes vagyok még csak.Én is sokat ülök a gép előtt,mivel tp-zen vok és ha nem kell a házimunkát csinálni vagy,főzni,akkor ez az egyetlen lefoglaltságom:(
2009. febr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam egész nap megy, laptopom van. Amikor van kedvem hozzá elég sűrűn :)akkor játszok netezek.

Ráérek ugyanis kozmetikus vagyok és csak akkor megyek be dolgozni amikor van vendég.

2009. febr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, én veszélyeztetett terhes vagyok. Így a kb. 5-6 órát megy a laptop, mert feküdnöm kell, de az olvasás nem mozgatja az agyam rendesen, haszontalannak érzem magam.


És ugye egy csomó dolgot kell még megnéznem/vennem/érdeklődnöm. Ezt a neten megteszem és célirányosan tudom a családom küldeni beszerző útra. Szerintem megspórolok vele elég sok pénzt és szórakoztat is. A férjem dolgozik és msn en tartjuk a kapcsolatot, mert a pici bármikor megszülethet már.


Sok mindent a neten rendelve olcsóbban megkapok, kifizetek számlákat házibankon keresztül stb.

Sajnos erre vagyok kényszerülve.

2009. febr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia!hagy kérdezzem meg,hogy honnan vásárolsz?Honnan érdmes? Ahol olcsók is a dolgok!!Köszi
2009. febr. 20. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!