Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Béres MagneB6-ból csak...

A Béres MagneB6-ból csak egyet lehet bevenni? Ti szedtétek ezt?

Figyelt kérdés
Hányinger gyötör és néha az az enyhe menzis érzés.
2009. febr. 20. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Szia! Én azt szedem, és naponta 2-3-at szoktam bevenni. nincs semm baj belöle. Üdv:29 heteske
2009. febr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%

Szia!

Ebből akár 4-et 6-ot is lehet szedni, ha magnéziumhiányos vagy, vagy nagyon hányingered van (kettesével) de mindenképpen kérd ki az orvosod tanácsát, Ő fogja neked megmondani mennyit szedjél belőle:-)

2009. febr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%

Szia!

Én eleve nem bírtam ezt a vitamint, terhesség előtt is rosszul voltam tőle.

A sima EGIS-es B6 vitamin a legjobb!

Magnéziumot meg külön szedtem a 20.héttől, mert sokat keményedett a pocakom és nyílt a méhszájam. Magnesii Citricii volt a neve, doki írta fel.

2009. febr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a 250mg-os Béres Magnézium + B6-ra gondolsz,

abból csak 1-et lehet bevenni naponta!!

Sokkal erősebb, mint a sima magneB6


a tájékoztatóján ez áll:

"Terhesség, szoptatás:

Terhesség és szoptatás alatt a felnőtteknek javasolt adagban (napi 1 filmtabletta) alkalmazható. Egyéb magnézium tartalmú készítmény szedése csak a kezelőorvos hozzájárulása esetén javasolt."

2009. febr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ahogy az UTOLSÓ válaszoló írta! Béresből csak egy szemet!
2009. febr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én bevettem belőle kettőt, mert ezt javasolta a dokim, azt nem gondoltam, hogy nem lehet. Baj lesz belőle? Most másmilyet használok, mert a párom vette, az biztos gyengébb. A béresből 30 szemet vettem be összesen (15 nap alatt). Szerintetek? (bocsi, hogy itt kérdezem)
2009. febr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

az én nőgyógyászom is nagyon hezitált rajta, hogy kettőt kéne bevennem, mert nagyon keményedtem, de végül úgy döntött, hogy inkább maradjon az 1 szem, és többet pihenjek

ha neked a dokid javasolta a két szemet, biztos megalapozott oka volt rá, szerintem ne aggódj

2009. febr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, ő javasolta, de azt nem beszéltük meg, hogy melyik fajtát vegyem. Pont itt ezen az oldalon olvastam, hogy a béres a jobb, ezért azt hozattam a párommal. Előtte másfajtát vettem, és ezzel folytattam, ezért nem is agyaltam rajta, és nem is olvastam el a betegtájékoztatót. A fene gondolta, hogy más és más az összes. Most újra a régit szedem (tudjátok amit reklámoznak az idegbeteg anyukával). Abból lehet kettőt bevenni, ugye?
2009. febr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a sima Magne B6-ból akár napi 3x2-őt is be lehet venni, mert az gyengébb - de azt is az orvos utasítása alapján célszerű bevenni

ha szedsz Elevitet, Gravidát vagy hasonló terhesvitamint, akkor ahhoz képest legalább 1 óra szünetet kell hagyni, nem egyszerre bevenni - ezt is a nőgyógyászom mondta


amúgy most ahogy olvastam a betegtájékoztatót láttam meg, hogy a magnézium túladagolás is okozhat hányingert, hányást - nem tudom, hogy a kérdező több szemet szed-e vagy csak érdeklődött, mert ha többet szedett, lehet, hogy attól van a hányingere

2009. febr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Ismét van net itthon :)


Csak ritkán szedtem be napi egyet, így csak kíváncsiságból érdeklődtem hogy tudjam.

2009. febr. 21. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!