Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek vált be a cocculine...

Kinek vált be a cocculine hányinger ellen? Egész nap gyötör, semmi sem segít érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 19:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem próbáltam (nem volt rá szükségem), de szerintem érdemes kipróbálni, ha másért nem, akkor azért, mert ártani nem tudsz vele. Akkor meg mit veszíthetsz? Legfeljebb segít... :)
2009. febr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia,


Ha a homeopátiás Boiron cocculine-ra gondolsz, akkor igen, próbáld ki. Kb.500-600 Ft, nem egy nagy összeg.

2009. febr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Elég jó hatásfoka van. Nem lettem olyan bágyadt mint a dedalontól és sokkal erőssebb mint a B6 vitamin.
2009. júl. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Kipróbálni mindenképpen érdemes. Dedalonnal kapcsolatban sok negatív élményem volt. Ezzel nem volt még semmi problémám. 1 nappal az utazás előtt beveszed, akkor segíteni fog.
2009. júl. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
A dedalonnál mindenképp jobb! Amíg az enerváltá tesz addig a homeopatikus szerek nem képeznek ilyen mellékhatást.
2009. júl. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Én főleg azért szedem, mert antidepresszáns mellett is alkalmazható. A dedalont a mellékhatások mellett emiatt is hanyagolom.
2009. júl. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Kiskoromban a Dedalont tömték belém a szüleim. Akkoriban még nem voltak ilyen barátságos gyógyszerek:D
2009. júl. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
A gyerekeknek, ha szükséges ezt adom, ugyanis nincs mellékhatása.
2009. júl. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Szerintem nagyon is érdemes kipróbálni! Nincs vele semmi veszteni valód. Nekem segített és semmi kellemetlen mellékhatása sem volt! Másik hogy ez teljesen természetes anyag szóval hosszabb távon nem lehet káros.
2009. júl. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nálunk nagyon bevált! A lányom volt régebben nagyon rosszul a kocsiban, ezért daedalont szedtünk, de attól nagyon bágyadt volt egész nap. Végül váltottunk erre, így már nem csak, hogy nincs baja kocsiban, de még mellékhatásai sincsenek!
2009. júl. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!