Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok és...

8 hetes terhes vagyok és másfél éves fiam játék közben jó erővel belefejelt pont az alhasamba. Nagyon meg vagyok ijedve, történt már mással ilyen? Menjek orvoshoz? Pont 1 hét múlva kellene egyébként csak mennem.

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nem görcsölsz, nem vérzel, akkor nem kell dokihoz menni. Nekem is volt ilyen, semmi baj nem történt.
2011. márc. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, hát azt hiszem a mai napot meg éjszakát végigizgulom.
2011. márc. 17. 13:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Anya kocsit tölt és hideg kövön üldögélt 8 hónapos terhesen.. Amúgy pedig 8 hetes terhességnél a baba mérete alig 0.2mm. Tehát sok baja nem lehet
2011. márc. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem verzel es nem gorcsolsz kar izgulni - azzal tobbet artasz.


Egyebnkent most kb. 14-20 mm nagysagu :) de igy is eleg pinucurka minthogy barmi nagy baja eshessem a mehben!

2011. márc. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, semmi baja nem lehet! Jól el van Ő szigetelve ott benn:-) Én 10 hetes vagyok, 20 hónapos a kisfiam, rendszeresen belekönyököl, rátámaszkodik, van, hogy ráugrik játékból a hasamra, pacizik rajta. Természetesen nem engedem neki ezt a játékot, de olyan hirtelen tud odaugrani, hogy nem tudom kivédeni. Meg úgy kell olvasnom neki mesét, hogy az ölembe ül, de van hogy félig fekvő pozícióban vagyok és akkor feljebb csúszik, pont a pocimra. Szóval ilyen nagyon gyakran elő fog fordulni.

Ne aggódj, nem lesz semmi baja!

Persze vigyázzunk, amennyire lehetséges:-)

Amúgy pont tegnap voltam dokinál, megnéztük Őt ultrahangon, vígan ficánkol, láttam a kis szívét is verni, minden teljesen oké:-))

Boldog babavárást és babázást nektek!:-)

2011. márc. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13:31 vagyok, a mérete a babának tegnap volt 37 mm és a magzat burok 50 mm. Szóval még bőven van hely neki benn:-)
2011. márc. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaitokat, egyelőre nincs baj az ijedtségen kívül. Lehet túlságosan óvom a pocim, ezért fejelt bele!? :-) persze nem direkt volt, ráadásul ő is megrettent és aztán odabújt hozzám gyorsan.

Egyébként pont 10 hetes terhesen lesz az én fiam is 20 hónapos :-) csak egyszerűbb még másfelet mondani :-)

2011. márc. 17. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!