Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak se nő a hasa? 5 hónapos...

Másnak se nő a hasa? 5 hónapos terhes vagyok de még mindig nem látszik rajtam. Ismerősöm 6 hónapos és olyan mint aki most megy szülni

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy feltehetően nem lesz óriás hasad, így szülés után sokkal szebb marad a bőröd és a hasad is hamar visszamegy.Nekem mindkét terhességemnél kicsi hasam volt, szülés után 1-2 héttel már a régi ruháimba jártam,, és örülök, hogy nem nyúlt ki a bőröm se.

Jó egészséget kívánok!

2011. márc. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Adottság kérdése és az, hogy hogy helyezkedik el odabent a babád. míg a doki mindent rendben talál, ne aggódj! baba hogyléte nem a poci nagyságán múlik! Nagy pocakban is lehet pici baba és viszont. Nekem az első 3 terhességen alatt nagy volt a pocim, a 4-kel meg alig látszott... szüléskor is megijedt a nővér, hogy koraszülés lesz :)

A barátnőmnek meg félidősen akkora volt, hogy mindenórásnak nézték... ez se jó.

Különben sokkal kényelmesebb, könnyebb egy kisebb pocit cipelni :)

2011. márc. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen a testalkatod?

5 hónapos terhesen nekem sem látszott még,hogy baba van a pociban.6 hónaptól indult el a pocaknövés nekem.

85 kiló voltam mikor terhes lettem.Majd az 5 dik héten mikor kiderült a terhességem elkezdtem fogyni.Rosszul létek,meg volt egy fogműtétem.Az 5-dik héttől a 12 dik hétig 11 kilót fogytam.

82kilósan mentem szülni úgy,hogy két héttel hordtam túl a kisfiam, és 4040grammal született a fiam.

2011. márc. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél a harmadik hónap végén kismamanadrágot kellett hordanom, mert már akkora hasam volt. 57 kg-os voltam amikor teherbe estem, és 165 scm vagyok. Hatalmas hasam volt, a végén már menni sem nagyon tudtam.A lányom 3550g-al, és 56 cm-el született.

Jelenleg második babánkat várjuk, 31 hetes vagyok, és egy hónappal ezelöttig nem volt hasam. De semmi nem látszott, ugyanazokat a ruhákat hordtam mint egyébként. Kismamanadrágot is csak azóta hordok, viszont így most nagyon gyorsan lett nagy hasam.Szintén 57 kg-os voltam mikor megfogant a baba. Nem tudom ez mitől lehet, mondtam az orvosnak is, azt mondta minden terhesség más, a baba méretei teljesen normálisak.

2011. márc. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!