Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzatvíz mennyisége összefü...

A magzatvíz mennyisége összefügg azzal, hogy mennyit iszik naponta az anyuka?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem. Nekem akkor nagyon sok magzatvíznek kellett volna lenni, mert egész nap egyfolytában ittam és levest ettem. De lehet, ha valakinek túl sok a magzatvize, akkor csökkenteni kell a folyadékbevitelt. Üdv.
2011. márc. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ezzel is összefügghet. Viszont a magzatvizet a lepény termeli és ha kevés az gyakran a lepényi keringés problémáját jelezheti. Nekem bizony kicsit kevesebb volt bár rendesen ittam. Az orvos szigorú fekvést javasolt s a víz több is lett. Ha a lepény egyébként rendben van, ennyi is elég. Azt viszont tudom, hogyha sok a víz, nem szabad csökkenteni a bevitt folyadék mennyiségét. Mert a jól működő lepény úgy is elveszi azt a mennyiséget az anyától.
2011. márc. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is kevesebb volt a magzatvizem az átlagosnál, de azt mondta a nőgyógyász és a védőnő is, hogy nem függ össze a folyadékbevitellel, de én nagyon megijedtem, mert tudtam, hogy keveset iszok, és elkeztem emiatt többet inn, és legközelebb már nem volt ilyen probléma, emiatt nehezen hiszem el, hogy a két dolog ne függene össze. Sokszor az orvosok is hülyék. Szerintem feküdj, és igyál többet.
2011. márc. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!