Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Diabéteszes kismamák! Aki az...

Diabéteszes kismamák! Aki az első terhességnél diabéteszes volt, a másodiknál hányadik héten kellett mennie cukorterhelésre? Jó lett az eredmény?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, hogy jóval előrébb hozzuk, de addig is tartsam a diétát (hát, ez még nem megy annyira, de azért odafigyelek). 24. hét helyett a 15-16. héten csinálja meg. Remélem jó lesz... Szúrópróbaszerűen ellenőrzöm magam, eddig még mindig határon belül voltam, úgy is, ha pl krumplit ettem ebédre. Most vagyok 11 hetes.
2011. márc. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TKI Ibolya ***** válasza:

Nekem a 20 héten kellett a másodiknál és a harmadiknál is.Utána havonta ellenőrizték.A másodiknál nem volt semmi gond viszont a harmadiknál a 38-dik héten magas lett így megint csak diétára lettem fogva pedig eddig is vigyáztam.


40+3 hkm

2011. márc. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a másodiknál hamarabb ugrott meg a cukorszintem, mint ahogy pozitív lett a terhességi teszt. Érdemes mihamarabb ellenőriztetni.
2011. márc. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi. a 2. válaszolótól kérdezném: jól értem,hogy utána havonta jártál cukorterhelésre?
2011. márc. 22. 11:27
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem a 12. héten volt, szerencsére negatív lett (6,5). itthon nézem magamnak, nincs szó arról hogy havonta kell menni.
2011. márc. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 TKI Ibolya ***** válasza:
2-dik válaszoló vagyok.Bocs hogy most válaszolok de közben megszültem.Nem cukor terhelésre kellett járnom hanem teszt reggelis vérvételre.Étkezés után egy órával vettek vért és erre jártam havonta egyszer.
2011. márc. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi :)

remélem jól vagytok! sok boldogságot a babához!!!!

2011. márc. 29. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!