Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggódom. Megnyugtatnátok?...

Aggódom. Megnyugtatnátok? Köszönöm.

Figyelt kérdés

Holnap töltöm a 20. hetet és még mindig nem éreztem a babám mozgását. Múlt héten voltam UH-on és ott minden rendben volt, sőt azt mondták a méretei alapján egy héttel nagyobb. A dokimat is megkérdeztem, ő azt mondta hogy van aki csak 20-21. héten érzi először. Megtudnátok mondani mitől függ, hogy ki mikor érzi először? Arra is gondoltam, lehet én nem figyeltem eléggé, első babámat várom. Köszönöm a segítséget.


Aggódó kismami


2011. márc. 21. 18:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden rendben van, akkor nem baj, majd nemsokára érezni fogod. Én babám akkorákat rúg hetek óta, h lehetetlen nem érezni :-)

22 h km

2011. márc. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mennyit vagy naponta nyugiban?

Én az elején csak akkor éreztem őt, ha csak ültem, feküdtem, és nem csináltam semmit, sőt kifejezetten figyeltem és koncentráltam, hogy mozog-e.

Az elején nekem bugyborékolás volt, vagy valami hasonló, simán össze lehetett keverni bélmozgással. :)

Azt mondják, hogy akinek mellső falon tapad a placenta, és esetleg vastagabb a hasfala, az később érzi a babát.

Viszont, ha uh-n minden rendben volt, és ott fickándozott, akkor ne aggódj!

2011. márc. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én is nyugalmi helyzetben éreztem az elején.Akkor ha hanyatt feküdtem és ezerrel koncentráltam.Bugyborékolás, olyan is volt mintha rezegne.Ne aggódj, uh-án minden oké, akkor oké.

Lesz olyan is(legalább is nekem volt), hogy éreztem mozogni, aztán 2 napig semmit.De ez is csak azért van mert még nagyon picike, sok helye van, és nem biztos hogy a hasfalad felé fog ficeregni.

De tényleg ne félj!

2011. márc. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mellső fali lepénnyel a 20. hét betöltése után pár nappal kezdtem el valamit érezni, komoly odafigyeléssel, fekve. Ez két hete volt, azóta már pörög, jön-megy, állva, járás közben is simán érezhető, sőt, kívülről is.

Ne aggódj, minden rendben van ott is, nem törvényszerű a korai mozgás!

2011. márc. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Azt mondják az orvosok, hogy akkor lehet a legjobban érezni, ha hanyatt(párna se legyen a fejed alatt) fekszel, kinyújtod a lábaidat, és teljesen nyugodtan vagy.


Én mondjuk elég korán éreztem, de én is csak így fekve, aztán később már ezerrel lehetett tudni, hogy egy kis örökmozgó növekszik bennem.


Ne aggódj érezni fogod te is, ami viszont a legfontosabb, hogy az orvos is azt mondta, hogy minden rendben, fel a fejjel!


Boldog babavárást!

2011. márc. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Első babát 21. héten éreztem legelőször, de addig tényleg semmit. Napi rendszerességgel a 23.héttől.


Most a második babát a 19.héttől érzem rendszeresen, előtte csak bökdösés volt, de ennél már tudtam, hogy mit jelez :-)


Úgyhogy ne parázz, pár nap és érezni fogod te is a kismanódat!


Boldog babavárást kívánok!


23 hkm

2011. márc. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
én is 21 hetesen éreztem először,ne aggódj!hamarosan érezni fogod!
2011. márc. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
az elsőt én is 20 hetesen éreztem. Próbáld minden napszakban figyelgetni. Biztosan mozog, csak nem vagy résen eléggé és nyugodj meg!
2011. márc. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Feküdj le kényelmesen a hátadra,egyél meg egy csokit és tedd mindkét kezed a pocakodra.Csak oda koncentrálj,semmi másra.

Köldök alá tedd a kezeidet.Kis idő után érezni fogod a babádat.:)Biztosan tudni fogod ha Ő az.Ha nem érzed,próbáld meg 1-2 nap múlva megint de a lényeg,hogy ne aggódj!!!

Csodás terhességet kívánok!

2 hónapos kisfiú anyukája.

2011. márc. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja,és várjuk a nagy hírt!Majd írd meg :)
2011. márc. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!