Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes körük kismamik, hogy...

24 hetes körük kismamik, hogy vagytok? Ti még belefogtok a tavaszi nagytakarításba (ablakpucolás, függönymosás), és ha igen mikor? Babaszoba hogy áll?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Most 26 hetes vagyok de 24 hetesen festettük a babaszobát uh utána mindent kitakarítottunk...ablak mosás és tárasi :))


Májusban én még 1 szer ezt megcsinálom h minden oké legyen a baba érkezésére :)).....

2011. márc. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Épp ma pakoltam át a kicsi leendő szobájából a ruháinkat a nappali szekrényébe, mert eddig azt a szobát is használtuk. Télen festettünk.

A mostani bútort kipakoljuk onnan, ha az ő bútorai érkeznek,és akkor fogom megpucolni az ablakot is a takarítás során.

A bútor májusban érkezik.

Én inkább a kelengye vásárlással vagyok "elmaradva", azt sem tudom mit vegyek és mit ne vegyek meg :D Gondolom ez neked is okoz némi fejtörést.

2011. márc. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én biztos megcsinálom a tavaszi nagytakarítást, hogy szülés előtt kevesebb dolgom legyen. Szerencsére az ablakmosást a párom átvállalta, nem hagyja, hogy létrázzak pocakkal. Én nagyon jól érzem most magam, tele vagyok energiával (nem úgy, mint az elején). A babaszobában még csak a szekrény van meg, de még bőven van időnk a többire.

Te hogy vagy? Nálatok mi van már meg?

Boldog babavárást!

2011. márc. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én még csak 20 hetes vagyok, de az elkövetkezendő egy hónapban kertészkedek, a veteményest készítem és megcsinálom a tavaszi nagytakarítást is.
2011. márc. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

25 hetesen megcsináltam mindent és most azt mondom de jól tettem-)

mert sokkal fárasztóbbnak éreztem az egészet állapotosan mint baba nélkül sztem aki a végére hagyja az nem jól teszi mert ki tudja mi lesz ....

2011. márc. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 22 hetes vagyok és tuti lesz tavaszi nagytakarítás de 40m2-en ez nem nagy feladat. :) A babaszoba még nappali-vendégszoba-raktárhelyiség egyben. Pár babaruhán kívül (amit ajándékba kaptunk) még semmi sincs. De néhány héten belül nem is tervezzük elkezdeni a vásárlást...
2011. márc. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!