Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan oldjátok meg a só,...

Hogyan oldjátok meg a só, fűszermentes diétát? Hogyan étkeztek és főztök nap mint nap? Konkrét recepteket és napi étkezésmintákat várok!

Figyelt kérdés
31 hetes múltam és eddig kevesebbet használtam, mióta ez szóba került, de ma teljes elhagyásra kárhoztattak, van egy férjem is akinek kell főzni, hogyan csináljam hogy neki is jó legyen?
2009. febr. 24. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Valaki válaszolhatna mert ez engem is érdekel!! :-)
2009. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én konkrét receptet nem tudok neked írni. Viszont úgy oldom meg, hogy nem teszek sem sót, sem fűszereket az ételekbe. De főleg natúr húsokat sütök, rizzsel vagy zöldségekkel. Mivel nekem az eleje óta így kell étkeznem, már egyáltalán nem érzem sótlannak. Sőt ha más főztjét eszem, az már sós. És ha húst sütsz, akkor a párodét meg lehet fűszerezni, mert nem muszáj együtt sütni. De fűszerezni lehet friss petrezselyemmel, fokhagymával, ami most így hirtelen eszembe jut. Hát nem egyszerű, de van akinek sokkal nehezebb diétákat kell betartania.Örök életében. Pl. ha lisztérzékeny, tejérzékeny, .... . Örüljünk, hogy nekünk csak ennyit kell. Remélem, valamicskét segítettem. Nem sokan válaszoltak...
2009. febr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát köszi, ma paprikás krumplit csináltam, párom utánasózta, gondolom más megoldás nincs a főzelékeknél sem.A húst meg muszály lesz úgy ahogy írtad.De én a hideg étellel is bajban vagyok bár a doktornő azt mondta a felvágottakat nem muszály elhagynom, mert annyira elenyésző ami benne van.Szerencsére mostantól és kb csak két hónapig kell ezt csinálni.Én nem vagyok túlsúlyos sem, 9 kg jött fel eddig, de nagyon szeretek jókat enni.Ma már a Só című mese is eszembe jutott hogy milyen igaz, egy helyen a neten meg találtam mik adhatók ételnek.Ezzel csak kihúzom ezt a kis időt.
2009. febr. 25. 16:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!