Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki március végére és április 1 vár? Hogy vagytok, elpakoltátok már a kórházi csomagot? Most kezdek igazán elgondolkodni, vagyis most jönnek a félelmeim. Nem féltek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 18:59
 1/5 A kérdező kommentje:
hogy érzitek magatokat?
2009. febr. 24. 19:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Március végére vagyok kiirva.Elég türhetően vagyok.A szeméremcsontom nagyon fáj,viszket a hasam,és zsibbadnak a kezeim.A korházi csomagot már a multhéten elpakoltam,igy vagyok nyugodt.Félelmet egyátalán nem érzek,sőt várom nagyon a szülés napját.Inkább izgulok,milyen lesz a kisbabával valo találkozás.
2009. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én már kezdem kicsit unni a terhességet,főleg,hogy két hete epés görcseim vannak ami miatt nem ehetek úgy ahogy eddig,ha nehezebb valami rögtön kihányom.Nagyon szeretnék már túl lenni rajta,de közben meg a félelem is nagy.

Írj privibe ha gondolod.

Jah a korházi csomag már egy ideje össze van készítve.Sőt tegnap a baba haza hozós cuccát is össze raktam.

2009. febr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én márc. 22-re vagyok kiírva. Remélem előbb jön, mert már én is nagyon unom. Olyan tehetetlen vagyok így, meg már szeretném is látni a babót. Egyébként különösebb panaszom nincs, szerencsére. Nem félek a szüléstől elvből. Úgy vagyok vele, hogy nálam sokkal "gyengébb" emberek is kibírták, velem sem lesz gond. Optimista vagyok ezügyben. Inkább attól tartok, hogy a babó egészséges legyen, és semmi komoly gond ne legyen vele.
2009. febr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Március 23. ára vagyok kiírva. De remélem, hogy hamarabb megérkezik a kisbabám.

Nem érzem magam fényesen. Én, aki örökmozgó voltam, most mint egy málhásló, pedig még "csak" 10kg ot híztam. Nem úszhatok, mert egy ujnyira nyitva vagyok. Így mozgás is kizárt. Bordáim, szeméremcsontom sajog.


A kórházas cuccaim és a babám cuccai is össze vannak pakolva. Mindent kimostam és fertőtlenítettem, hátha előbb érkezik.

Szóval kicsit már ingerült és türelmetlen vagyok. Pedig igyekszem nem...

2009. febr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!