Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16hetes vagyok és a combomon...

16hetes vagyok és a combomon lilás pirosas csíkok jelentek meg! Mit tehetek ellenük? Nektek is van ilyen csíkotok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Azt sajnos nem tudom, hogy mit tehetsz ellene, de a megoldás engem is érdekelne, mert nekem is vannak ilyen csíkjaim. Én visszérre tippelnék, talán az lehet.
2011. márc. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A hírtelen hízástól van.Nagyon nehéz védekezni ellenük, évek múlva kifehéredik. De itt olvasgassatok:

[link]

2011. márc. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, Helló, Csajszi! Ne foglalkozz a hirtelen hízással, nem kell ahhoz se hirtelen, se sokat, alkat kérdése, kicsit Isten csapása, van, akire lesújt, van, akire nem!

Azért kenjed valami jó gazdag testápolóval, hogy ne legyen sokkal rosszabb.

Bárki bármit mond, mert sokan fogják, hogy ő így meg úgy, ezért egy szál csíkja sincs, annak nem is lenne, neked meg bármit csinálsz, lesz, szóval ez genetika és kész, mint az elálló fül vagy a nagy szempillák, sajnos nem lehet befolyásolni!

2011. márc. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!:-)
2011. márc. 26. 11:31
 5/6 anonim ***** válasza:
szia!én babaoajat használok,mert 10szer jobban hidratál mint a testápoló,és körkörös mozdulatokkal maszírozom a bőrömbe(egyből fürdés után,nedves bőrre).ha váltogatod tusolásnál a hideg meleg vizet(persze nem jéghideg és nem tűzforró),az is feszesíti a bőrt,és nem fogsz annyira szétrepedni.Egy olcsóbb krém DM es Babylove MAMA masszás krém.
2011. márc. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a tippet!!:)Kipróbálom,hátha segít!!!
2011. márc. 29. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!