Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismama vagyok....

38 hetes kismama vagyok. Iszonyatosan fáj a szeméremcsontom és a combtövemnél, félek hogy szülésnél még terpeszteni sem tudok majd a fájdalomtól. Ugye akkor nem fogom ennyire érezni a fájdalmat, mert most még lábra állni is fáj?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez már ey megindult szülés? Mármint rendszeres fájásaid vannak, vagy csak előjel. Sajna pontos választ nem tudok adni mert nekem császár lett a vége.De azt mondják a tolófájások, már nem fájnak, inkább egy erős székelési inger.A vajudás nem könnyű az biztos! Én 4 óra vajudás után(2percenként voltak 1 perces fájásaim) epit kértem, akkor mondták, hogy császározni kell azonnal, mert nem tágultam semmit 4 óra alatt, és a babának nem voltak jók a szívhangjai.

De ha párod esetleg bent lesz ő tud majd segíteni, úgy hogy segít tartani a lábaidat.

Remélem könnyü szülés lesz!

Sok sikert.

2009. febr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem megindult szülés, mégcsak jósló sem szerintem, mert már hetek óta fáj, és azt mondják ez már igy is marad a szülésig! Remélem utánna elmúlik hamar?
2009. febr. 25. 11:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Elmúlik! Ez igazából nem más, mármint a szeméremcsonti fájdalom, hogy tágul ki a szülőút csontos része.

Van akinél a terhesség utolsó heteiben jelentkezik, van akinél korábban és el is múlik az utolsó hetekre. te az első csoportba estél bele :-)

Könnyű szülést kívánok!

2009. febr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem már a 20-ik héttől fáj. A reggeli felkelés a legrosszabb. Akkor annyira fáj, hogy szó szerint, ki kell vonszolnom magam a wc-re. Utána már jobb a helyzet.
2009. febr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem is már fájt a 20. hét körül is, aztán elmúlt egy időre de pár hete ismét fáj.:(

Köszi a válaszokat

2009. febr. 25. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!