Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes kismamák hogy vagytok...

17 hetes kismamák hogy vagytok? Megmozdult már a babátok? Mekkora a hasatok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 16:14
 1/6 vav22 ***** válasza:
Én már majdnem 17 hetes vagyok és időnként érzek valamit a hasamban, de nem tudom, hogy a babám az vagy sem... A hasam viszont már szemmel láthatóan nőtt, nem is keveset :-) De szerencsére még egy dekát nem híztam. És te hogy állsz? :-)
2009. febr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Múlt pénteken töltöttem a 17 hetet. Azt hiszem, az ő mocorgását érzem már vagy 2 hete.

A pocakom nem túl nagy. Az ugye nem baj?

2009. febr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 vav22 ***** válasza:
Dehogy baj, hogy még nem nagy a pocakod :-) . Ez alkati kérdés, mindenkinél egyéni mikor és mennyit nő a hasa. Ha valaki vékonyabb akkor például előbb meglátszik, mint egy "ducibb" nőn. Amúgy láttam már tv-ben olyat, hogy egy iszonyatosan kövér nőt vittek be a kórházba, mert rosszul lett és kiderült, hogy terhes és már szül :D:D:D:D:D Na de ezt csak érdekességként írtam, hogy ilyen is van, de itt már nem egy 110 kg-os nőt kell elképzelni, hanem jóval nagyobb súlyút. Boldog Babavárást mindenkinek! (am. első voltam) :-)
2009. febr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sziasztok!leirnatok hogy mit éreztek? marminth. a mocorgast illetoen.en nem tudom eldonteni hogy nekem vajon a a babom e, vagy sem.Legyszives irjatok le ti miket ereztek.

Boldog babvarast nektek

16 hetes km

2009. febr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hello!

Én 19 hetes vagyok és 4 napos, remélem nem gond, hogy írok.:)

A 16 hetes km-nak üzenem:

én is alig vártam, hogy végre érezzem a pici lánykámat. Kb. egy hete tudom, hogy ez már tényleg ő.:D Mondják, hogy olyan mintha egy buborék pukkanna szét a hasadban, de ha ezt nem olvastam volna korábban akkor nem mondtam volna ilyet, bár annak is lehet nevezni. De én inkább úgy írnám le, mintha belülről finoman megböknének. Egyre többször érzem háton fekve, ha a méh a hasfalnak feszül és ma reggel a kezemen is éreztem a mozdulását, és akkor is ha előre dőlve ülök.

Én egyre jobban érzem magam. Tényleg ez a terhesség, legalábbis eddigi:) legjobb időszaka.

2009. febr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a 18 hetes pocakméret miatt aggódó vagyok... :)

A 16. héten kezdtem érezni valamit. Most egyre biztosabb vagyok benne, hogy ő az.

Én is olvastam mindenfélét, hogy pillangószárny-rebegést, meg buborékokat kell érezni. De én is inkább apró, finom belülről-bökdöséshez hasonlítanám. De mindenki máshoz hasonlítja. Ne aggódj, ah nem épp ezt érzed. Nekem is mindenki okoskodott, hogy, ha nem buborékot érzek, akkor nem ő az.

Szerintem ő az!

Érezni fogod! És nagyon örülni fogsz! Mert hihetetlen érzés! :)


18 hetes (aggódós) kismami :)

2009. febr. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!