Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16-hetesen érdemes elmenni...

16-hetesen érdemes elmenni 4D-s ultrahangra? Nagyon soká lesz még márc.11-e.

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 17:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen, én 20 hetesen mentem és majdnem kikaptam, hoyg későn megyek, mert ha gond van, akkor a 20. hét már késő esetleges beavatkozásra... ( ha mégsem szeretném megszülni ugyebár), igaz súlyos károsodás esetén más a jogszabály. remélem számodra csak egy izgalmas babamozi lesz, nagyon klassz, én kétszer voltam, annyira akartam látni már. ( most 8 hós és hasonlít arra a képre amit akkor látam amikor még bent volt a pocimban)
2009. febr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mi március 12-én megyünk 4D-re és én is úgy érzem, hogy olyan messze van!

Mi akkor 28 hetesek leszünk. Nem állunk olyan jól anyagilag, így csak egyszer tudjuk kifizetni a 10 ezer Ft-ot. Ezért is döntöttem, hogy ekkor megyünk. Bár biztos egy élmény már 16 hetesen is, de én jobb szeretném már ha van rajta igazán mit nézni. Mármint ekkorra már szed magára. Már lesz úgy 1 kiló, vagy kicsit több. Én ezért döntöttem így.

26 hetes kismami

2009. febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszi,de én 4D-s ultrahabgra szeretnék elmenni. A 18.heti genetikaira már bevagyok jelentkezve,csak már nagyon kiváncsiak vagyunk a nemére,meg ilyenek..:)
2009. febr. 25. 17:56
 4/14 anonim ***** válasza:

szia kedves kerdezo! neked mar mocorog a babad?érzel mar valamit?

Koszi.15 hetes

2009. febr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Na igen...bár úgymond "fölöslegesen" nem akarunk mi sem kiadni ennyi pénzt...úgyértem,ha nem látszik még rendesen mindene(puncija,fütyije:)),ezért is tettem fel ezt a kérdést,hogy érdemes-e már most elmenni..:)
2009. febr. 25. 18:01
 6/14 A kérdező kommentje:

szia 15 hetecske :)


én már kb. 3 hete ha ráteszem a hasamra a kezem,akkor érzem,hogy bugyborékol...:) Akiknek már van gyereke,és mondtam ezt,azt mondta,hogy ez már a baba..:)

2009. febr. 25. 18:07
 7/14 anonim ***** válasza:
koszonom a valaszodat. ezek szerint az en esetemben is a baba mocorgasa,orulok neki.enis pont ezt erzem.
2009. febr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Én meg már arra várok,hogy jól oldalba rúgjon.....:)

Legalábbis először biztos nagyon fogok neki örülni..:),de majd ha leúgja a vesémet is, az nem lesz olyan vicces....:)

2009. febr. 25. 18:17
 9/14 anonim ***** válasza:

És a 18. heti uh-t nem várjátok meg? Mármint megértelek, hogy kíváncsiak vagytok, de ott is lehet hogy meg tudják mondani a nemét. Az ingyen van, így később meg amikor már sokkal helyesebb, akkor menni 4D-re. A mi kis drágánk nagyon szégyenlős! :) Szóval mi is ezért várjuk már nagyon a március 12-t!

A 26 hetes kismami

2009. febr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én tökéletesen megértelek! Pont igy voltam én is, mire elhatároztam,h véget vetek ennek! 17+3 hetes vagyok és ma elentem a 4Dre, és kisfiú...!!! :) :) Nekünk az arcocskáját takargatta, nem a lábaközét!:):)Szerintem menj el, ja...és tök egészséges!!Boldog Babavárást!
2009. febr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!