Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhességnél (míg nem...

Korai terhességnél (míg nem derül ki) nagyon ártalmas, ha nehezet emelek, pakolok?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, hogy ne legyen semmi, nemrég teszteltem pozitívat és hát nehéz fotelokat tologattam, a kislányom 16 kg emelgettem, kerti munkát végeztem, néha fájt is a pocim. Félek, hogy ne legyen baja a picinek. Más is volt így? Próbálok vigyázni ezután, de félek, nehogy emiatt ne tapadjon meg rendesen vagy valami fejlődési rendellenessége legyen, esetleg elmenjen a baba.
2011. márc. 30. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagy kertem van, azt tettem rendbe, a férjemmel együtt konditerembe jártam (amíg pozitívat nem teszteltem), és a 20 kilós 3,5 évesemet emelgettem, és semmi bajunk. Ez csak egy régi tévhit, ilyesmitől nem lesz bajod.
2011. márc. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én betonkockákat pakoltam föl az utánfutóra. Bontottunk, építkeztünk, hetekig fizikai munka. Semmi gond nem lett :)
2011. márc. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egy kicsit megnyugodtam.

Viszont volt egy álmom, ezért is aggódok. Azt álmodtam, hogy terhes vagyok és 6 hetesen nézett UH-on az orvos, aki azt mondta, hogy nincs szívhang és be kell fejezni a terhességet. Ezért parázok annyira és már agyalok, nehogy tényleg valami baja legyen és ilyen miatt, mert azt soha nem bocsátanám meg magamnak, nagyon félek.

2011. márc. 30. 15:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Dehogy lesz! Ne parázz! Azért álmodsz ilyet mert ez jár a fejedben. Én azt álmodtam, hogy 20 éves borostás fiút szültem meg :) Rémísztő volt. Nyilván azért álmodtam ezt mert világéletemben annyira vágytam rá, hogy babázhassak picibabával:)

Általában arról álmodunk ami a fejünkben jár.

2011. márc. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem ha baj lenne,ki se derült volna,hogy terhes vagy,hanem szimplán megjön...Ilyenkor elég erőteljes a mindent vagy semmit elv....Egyébként olyan melom volt,ahol napi sokszor 20kilókat kellett emelgetnem(plusz cigiztem,és koktéloztam,stb.).Most vagyok 36 hetes terhes...
2011. márc. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!