Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan írjak meg egy házassági...

Hogyan írjak meg egy házassági anyakönyvi kivonat igénylő levelet? Azt mondták a hivatalban, hogy egy levélben elintézhető, csak meg kell írnom. De ma valahogy nem fog az agyam egy mondatot sem vagyok képes összerakni. Segítsen valaki! 36 hetes Mama.

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Tisztelt Anyakönyvvezető! (Jó lenne kideríteni, hogy hívják)


Születendő gyermekünk anyakönyvvezetése érdekében kérem, hogy Gipsz Jakabbal X.X.X.-én X. településen kötött házasságunkról egy igazolást kiadni szíveskedjen.


Tisztelettel:

Gipsz Jakabné (szül.: Kis Piroska)



Természetesen a nevek behelyettesítendők :)! Ha már felhívod őket, hogy kinek címezd, kérdezd meg, hogy van-e valami aminek feltétlenül benne kell lennie (pl. anyakönyvvi sorszám)

2009. febr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ sokat segített!!!
2009. febr. 26. 14:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondolom azért kérdezed, mert a szüléskor be akarod vinni a kórházba. Én csak fénymásolatot fogok vinni (a védőnőm szerint az is jó) mert a elég messze van ahol esküdtünk és nem fogunk emiatt 300 km-t utazni.

A levél eszembe sem jutott, azt hittem csak személyesen lehet intézni:)

További jó babavárást! Egy 33 hetes kismami

2009. febr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a védőnő azt mondta, hogy elfogadják a másolatot, de nagyon sok helyen ragaszkodnak a 300 napnál nem régebbi házassági anyakönyvi kivonathoz. Nézz utána, hogy nálatok hogyan működik.
2009. febr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Köszi!
2009. febr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!