Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány kg a maximum amitől még...

Hány kg a maximum amitől még nem vetélhet el egy nő nagyon korai 2-3-4 hetes terhességnél?

Figyelt kérdés

Érdemes vigyázni, amikor még nem is tudunk arról, hogy teherbeestünk? Hány kg-ot lehet megemelni max. hogy ne legyen baj a beágyazódással/megtapadással?

Valamint később 4-5 hetesen is ugyanaz a helyzet?


2011. ápr. 3. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A dolog alapvetően nem múlik azon, hogy nagyot emeltél-e vagy sem. Az a vetélés ami az állítólagos nagyot emeléstől következett be, az valószínűleg akkor is megtörtént volna ha egész nap fekszel. Én pár hetes terhesen 1-2 mosógépet segítettem a férjemnek ki-be rakni a kocsi csomagtartójába. Egy mosógép 70-80 kiló kb., a nagyobb részét a férjem emelte de a rám jutó súly akkor sem 1-2 kiló volt, és nem lett belőle semmi baj. Akinek van nagyobb tesó az jellemzően egész terhessége alatt emelgeti a 10-15 kilós gyereket, ez sem szokott problémát okozni.
2011. ápr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, most megnyugtattál.

Babát szeretnénk, és bármikor sikerülhet.

És mindig emelgetem a papagájaim nagy kalitkáját, ez se 1-2 kg. Minden nap többször emelgetem...

2011. ápr. 3. 11:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, nem az emeléstől vetélnek el, elvetélt volna akivel megtörtént akkor is, ha fekszik álló nap. Papagájkalitka? Hát nem tudom hány kiló lehet, az én 3 évesem közel 20 kg, napjában jópárszor felveszem, a fürdőből törülközőbe csavarva a szobába becipelem, semmi bajunk. Ha baj is lenne, nem ettől.
2011. ápr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!